Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 25 lat i od jakiegos czasu mam wrazenie, ze cos nie tak jest z moja pamiecia. .Ogladam zdjecia nie pamietam, kiedy bylo zrobione.Prosby, rzeczy ktore mialam zrobic, zapominam.Notorycznie szukam klucza.Zapominam, gdzie co poloze, czy schowam,Czuje ciagle zmeczenie, spalabym po 10, 12 godzin.Nie pamietam co robilam tydzien temu, a nawet wczoraj. W pracy nie pamietam z jakiej kwoty mam wydac klientowi.Choruje na przewlekle zapalenie watroby typu B ale to raczej nie ma zadnego zwiazku.

Odnośnik do komentarza

Szybciutko leć do lekarza. Objawy są niepokojące, a jak czytałam, mają już leki które potrafią pomóc.

Ale może to być zwykłe zapominanie, bez objawów chorobowych.
Rada. Nie myśl, że znowu nie możesz znaleźć. Ja jak tak myślę, też nie mogę nic znaleźć . Teraz powtarzam sobie, że za chwilę, samo się znajdzie. Zdecydowanie pomaga.
W jakich sytuacjach nie pamiętasz zdjęcia? Czy to jakieś stare, przypadkowe, czy całkiem nowe?
Może po prostu nie była tam nic interesującego?

Odnośnik do komentarza

To nie jes zwyle zapominanie. Czuje, ze to sie poglebia.
Zdjecie bylo robione fakt 5 lat temu ale to byl wazny zjazd rodzinny, z okazji 15 rocznicy smierci mojej babci. Powinnam to pamietam, dlatego ze my innego zjazdu rodzinnego nie mielismy. Coraz czesciej wstaje i zastanawiam sie jaki mamy dzien. Bardzo czesto, kiedy dzwoni budzik rano do pracy, zastanawiam sie po co ja wstaje. Bardzo martwi mnie fakt, ze w pracy podczas obslugi klienta zastanawiam sie jakim bankontem mi zaplacono. Nie wiem czy to moze miec tez jakis zwiazek ale ostatnio strzelaja mi piszczele, bola mnie kosci, czuje przeszywajacy bol w kolanach. Moze tylko brakuje mi witamin?

Odnośnik do komentarza

Wizyta u lekarza, jest konieczna.

Na razie nie myśl o tym, że zapominasz, nie zamartwiaj się, nie rozpamiętuj - bo to będzie się pogłębiało. Myśl o tym, że z dnia na dzień, masz coraz lepszą pamięć. Powtarzaj to sobie.
Psychika ma ogromne znaczenie, nie doceniamy jej wpływu, a dzięki niej możemy pogłębić objawy jak i wyleczyć się nawet z ciężkich chorób.

Odnośnie banknotów, to odkładaj je na bok do czasu, aż wydasz resztę. Będziesz je widziała, więc stres będzie mniejszy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...