Skocz do zawartości
Forum

panicznie boje sie pierwszego razu,pomocy


Gość marinaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marinaaa

Hej,mam 17 lat,potencjalnego kandydata,on mial wczesniej dziewczyny,ja szczerze nigdy,raczej to byly znajomosci na tydzien,5 min calowania i koniec znajomosci (nie z mojej winy) mysle ze przez to mam problem ze znaleznieniem chlopaka,bo boje sie pierwszego razu, (w wieku 17 ciezko znalezc chlopaka,ktory nigdy tego nie robil i bedzie chcial czekac z tym np.rok) prosze powiedzcie jak wygląda pierwszy raz ? znam tego chlopaka krotko (oczywiscie zrobie to jezeli cos z nas bedzie) ale bardzo sie boje,ze chlopak mnie wysmieje,albo przespi sie ze mna,rzuci i bedzie opowiadal o mnie kolegom i wysmiewal do nich ze jestem beznadziejna,brzydka,mam male piersi itd,balabym sie rozebrac przed chlopakiem,z powodu kompleksow (male piersi,ze nigdy tego nie robilam,ze nie bede umiala itd...)nie wiem tez jak mam sie wydepilowac,na wzgorku łonowym latwo jest zgolic wlosy,ale boje sie tam dalej,ze sie skalecze czy cos (nie stac mnie na depilacje u kosmetyczki,czy jakies drogie kremy do depilacji,wole uzyc maszynki) mam tez pytanie,jezeli troche wloskow nie dogolonych zostanie tam dalej i przy odbycie to chlopak nie bedzie sie ze mnie smial,ze jakas zarosnieta jestem albo cos (wiem ze to smieszne) prosze o porady

Odnośnik do komentarza

Witam. Jesteś młodziutką dziewczyną. Z tego co piszesz wnioskuję, że nie jesteś gotowa na swój "pierwszy raz". Masz dużo obaw z tym związanych - krótka znajomość, obawa przed odrzuceniem, brak doświadczenia w tych sprawach oraz kompleksy związane swoim wyglądem. Moim zdaniem masz jeszcze na to czas, a jeżeli chłopacy, z którymi się spotykasz nie potrafią tego uszanować to albo źle wybierasz chłopaków albo nie masz do nich szczęścia. Jestem facetem, więc mogę się nie znać ale dla większości kobiet seks a w szczególności pierwsze zbliżenie jest bardzo ważnym wydarzeniem w ich życiu. Nie spiesz się, masz jeszcze czas. Znajdź odpowiedniego faceta, któremu zaufasz
oraz, który będzie Cię szanował, a nie jak teraz wyobrażasz sobie, że zostaniesz wyśmiana.

Odnośnik do komentarza

gazela13, nie wiem, dlaczego myślisz już o pierwszym razie. Dlatego, że inni mają to już za sobą? To nie jest dobra motywacja do inicjacji seksualnej. Na podstawie Twojego wpisu ewidentnie widać, że nie jesteś gotowa na swój pierwszy raz. Krótko się znacie z chłopakiem, brakuje zaufania, poczucia bezpieczeństwa, stąd Twoje lęki, obawy przed wyśmianiem itp. Poczekaj, nie spiesz się. Nie warto robić tego szybko, byle jak, byle gdzie i z byle kim.

Odnośnik do komentarza
Gość zatroskana Iza

Jesteś modelowym przykładem tego, co robią z dziewczyn gimnazja, potocznie i całkiem słusznie zwane gimgównami.
To, że masz lęki jest naturalne. To, że przesz na deflorację nie będąc na to absolutnie gotową psychicznie - już nie. Gdyby nie szmaciska z którymi miałaś styczność w gim, prawdopodobnie nawet bys sobie głowy nie zaprzątała bzdetami w rodzaju mam 17 lat i kandydata do zapchania dziury, oczywiscie zrobie to jezeli cos z nas bedzie, itp., tylko po prostu uczyła się (np. polskiego, a ten kuleje u ciebie).
Dramat po prostu.

Odnośnik do komentarza
Gość szczera baba

W sumie czego tu się bać? Seks to przecież nic strasznego, podobno. Miliardy kobiet go miewa. A że boli jak wbijanie na pal, cóż z tego? Poród boli bardziej, a też miliardy kobiet decydują się go przechodzić.

Odnośnik do komentarza

Twój pierwszy raz powinien być z kimś wyjątkowym. Z tego co piszesz wnioskuję, że nie jesteś pewna co do chłopka. Wstrzymaj się z podjęciem tak ważnego kroku. Dziewictwo stracić można tylko raz. Podczas tak ważnego momentu nie powinnaś się zastanawiać czy dobrze jesteś ogolona w okolicach intymnych czy nie, czy partner pójdzie z tym do kolegów, czy Cię wyśmieje etc. Moja rada, zaczekaj jeszcze z tym, masz dopiero 17 lat i nigdzie nie jest napisane, że już musisz utracić coś tak bardzo ważnego. Uwierz mi dziewictwo można stracić mając nawet 20 lat, a co jest najważniejsze w tym, z partnerem, którego się kocha, któremu się ufa, nie ma wątpliwości co do tego, czy rozpowie to czy nie, i który uważa Cię za najpiękniejszą istotę na całej ziemi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...