Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu robię to ze swoim chłopakiem i on kończy w środku. Sprawdzałam dni płodne i ich nie mam ale podobno na necie te kalendarzyki mogą być błędne. I wczoraj znowu skończył w środku. Obudziłam się i miałam miesiączkę tylko nie wiem dlaczego ponieważ mam miesiączki regularne i normalnie powinna być za 4 dni. Czy jest możliwość ciąży? Czy to po prostu wahania hormonalne? Czytała o tym dzisiaj trochę ale niestety nie znalazłam odpowiedzi. Znalazłam tylko że albo ciąża albo te hormony i że podczas ciąży możliwy jest okres 2 dniowy lub plamienie. Ale na prawdę nie wiem co myśleć na ten temat. Czy moglibyście mi trochę pomóc? Wyrazić swoje zdanie?

Odnośnik do komentarza
Gość anilina

być moze miałaś przesuniętą owulację. To się zdarza, nawet jeśli miesiączki są regularne. Masz rację, kalendarzyki nie są dobrą metodą wyznaczania dni płodnych. Bardziej polecałabym metodę objawowo-termiczną albo stosowanie testera np Afrodyty na ślinę. jeśli dostałaś miesiączkę to ciążę bym raczej wykluczyła. dla pewności możesz zrobić test.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...