Skocz do zawartości
Forum

Seks oralny do końca


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z opinią, że zdarza się, że jest to dla faceta większy problem czasem niż dla kobiety. Mam takie doświadczenie. Osobiście robię to do końca i połykam spermę, nigdy nie czułam się z tym ani źle, ani mnie to nie obrzydzało. Dal mnie jest najzwyczajniej normalne, że facet kończy wytryskiem i na prawdę dziwią mnie opinię oburzonych kobiet typu "nie ja nigdy w życiu nie połknę spermy" czy "to obrzydliwe". Moim zdaniem, to aż głupie. Jeśli robisz to ustami to logiczne jest, że facet Ci w ustach skończy. Nie widzę w tym żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza

czemu się nie mówi siusiak tylko penis, jak wy dziewczyny na ten narząd mówicie, jaka jest prawidłowa nazwa tego narządu. Wydaje mi się że powinno się używać określenia siusiak ponieważ jest to prawidłowa forma, chciałbym aby wypowiedziały się dziewczyny na ten temat.

Odnośnik do komentarza

czy można zaproponować dziewczynie żeby wzięła penisa do buzi, chodzi mi o seks oralny. W jaki sposób niby można się zarazić tymi chorobami przenoszonymi drogą płciową, czy jak się umyje najpierw wodą z mydłem prącie czy też jest możliwość zarażenia drugiej osoby poprzez kontakt oralny.

Odnośnik do komentarza
Gość Loverboy

Popieram wypowiedz Lukasz1~ Nic na sile. Jeśli tobie pasuje i lubisz seks oralny to jest ok i na pewno mile odczuwany jest przez twoją partnerkę. Moim zdaniem Seks powinien być przyjemnością, bez przemocy i bólu dla obojga partnerów.

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast uwielbiam doprowadzać mojego męża do niesamowitej ekstazy gdy dochodzi do końca a ja jeszcze w tym czasie sama wpycham jego penisa jeszcze głębiej do moich ust jak on w tym czasie sie pręży czuję jak przechodzą mu dreszcze a nawet zawyje z roskoszy dla mnie do dowód jaką mam nad nim władze i wierzcie mi za taki sex jestem traktowana jak królowa robi dla mnie wszystko kilka razy dziennie mówi ja bardzo mnie kocha kobiety czy wy w ogóle wiecie jaką macie moc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...