Skocz do zawartości
Forum

Zakochanie w starszym mezczyznie


Gość paula8709

Rekomendowane odpowiedzi

Narawdę Ci wsółczuję. Sama miałam równe dziwną sytuację, inną ale też trudną i nieczystą...w sensie że zaczęło się na kłamstwach...i z jednej strony nic nie jest idealne w życie...ale możemy dążyć by takie w miarę możliwości było...a jeśli tak jak tu piszesz masz tyle z tą sytuacją problemów i zawodowych i wewnętrznych emocjonalnych to wydaje mi się, że albo będziesz miała kupę szczęścia i facet okaże się OK i jakoś to się poukłada z czasem, bo od razu to się raczej nie poukłada.Albo nie poukłada się i będziesz borykała się z tym następne parę dobrych lat aż staniesz się taka znerwicowana, że lepeij nie pisać... Nie pytaj ludzi co masz robić, uspokuj się, może zacznij pisać pamiętnik to pomaga w zrozumieniu siebie. Ludzie uwielbiają radzić ale nie obcy i nie wszyscy...daj se z tym spokój. Zastanów się sama a i tak naprawdę życie zweryfikuje wszystko...jak jesteś wierząca módl się o pomyślne rozwiązanie tej sytuacji...może psycholog jak potrzebujesz takiego wsparcia z zewnątrz byłby dobrym wyjściem, ...tacy faceci to słodka trucizna...oby Twój okazał się inny...I kochaj najbardziej zawsze swoje dziedzko, ,,,bo Ono najbardziej i Ciebie kocha.

Odnośnik do komentarza
Gość Paula8709

Z perspektywy czasu wiem że to nie dla mnie. Tu jest za dużo zagmatwania, ja nie moge patrzeć jak teraz tresuje swoją żonę, jak ode mnie wymaga rzeczy których nie jestem w stanie spełnić.
Chce to zakończyć i wyjść z tego, żyć spokojnie jak żyłam dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Gość Magda. N

Faktycznie pogmatwane. Odszedł od żony a jednak ją tresuje. Ciężko poradzić cokolwiek jak nie zna się zupełnie sytuacji. Jedno jest pewne, skoro nie chcesz z nim być to zerwij wszystkie kontakty i po prostu żyj swoim zyciem. W tym zadne forum ci nie pomoże. Po prostu to zrób.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, że instytucja małżeństwa nie przetrwa i faceci przestaną się hajtać. Jest to najbardziej niekorzystna umowa jaką którykolwiek facet by zawarł. Poza tym trzeba być kompletnym idiotą by przyrzekać coś czego i tak się nie dochowa. Tylko bydlęta i pomioty ludzkie tak robią. Wystarczy, że któraś strona biologicznie wcześniej się skończy i jest koniec i już jest pojebana. Najśmieszniejsze jest to, iż na to że ktoś nas już nie pociąga doszukujemy się problemów w komunikacji i to że się zmienił. Baranie/Idiotko- to że ktoś się zmienił wynika tylko z tego że nasz organizm inaczej go odbiera. Wystarczy zaburzenie hormonów w organiźmie i miłość zmienia się w nienawiść. Niektóre baby czy goście kończą się w wieku 35/40 lat i są niewidzialni dla płci przeciwnej. Ludzie to zwierzęta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...