Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu przy staraniach o dziecko


Gość monika_22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monika_22

Witam, Mam problem otóż moje cykle trwają 28-29 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 8 stycznia i wszystko było ok. Teraz okres spóźnia mi się już 5 dni. Test ciążowy zrobilam zgodnie z instrukcją lecz wyszedł negatywny. Dodam że mam pewne być może subiektywne oznaki ciąży a są to: bolesne piersi, siatka żyłek na piersiach,biała gęsta wydzielina z pochwy bez zapachu i świądu, przekrwienie warg sromowych, zmęczenie. Temperatura w pochwie nadal wynosi 37 stopni. Nie odczuwam żadnego bólu w podbrzuszu czy w jajnikach jak przed miesiączką. Staramy się z mężem o dziecko i mam nadzieję że tym razem nam się udało... Dodatkowo biorę kwas foliowy lecz nie sądzę że to przez to nie mam miesiączki bo biorę go juz 3 miesiące i wszystko było ok. Proszę o radę z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Powinnaś powtórzyć test albo zrobić badanie bhcg na określenie poziomu hormonów. Okres może się spóźniać na skutek różnych rzeczy, ale mam nadzieję, że u Ciebie jest to ten najfajniejszy powód :) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

weronika062
witam od 6miesiecy staramy sie o dziecko regularnie i nic teraz okres mi sie spoznia piersi wrazliwe i powiekszone oraz wyplywa z nich biala wydzielina czy moge byc w ciazy bo juz sama nie wiem testy negatywne :-((

Po pierwsze zrób test beta hcg. Jest on wiarygodny po 8 dniach od stosunku. Po drugie jeśli beta wyjdzie ( albo już wyszła negatywnie) to radzę zrobić badania na poziom prolaktyny

Odnośnik do komentarza

weronika062
witam od 6miesiecy staramy sie o dziecko regularnie i nic teraz okres mi sie spoznia piersi wrazliwe i powiekszone oraz wyplywa z nich biala wydzielina czy moge byc w ciazy bo juz sama nie wiem testy negatywne :-((

Witam!
Tak jak napisały Panie powyżej, warto wykonać badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi. Wynik ostatecznie potwierdzi/wykluczy ciążę. Jeśli wynik będzie negatywny, proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem. Być może przyczyną są bowiem zaburzenia hormonalne, które szczegółowo należy zdiagnozować.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam następujący problem.. Nie mam miesiączki w właśnie dzisiaj powinna mi się skończyć. Do tego jakoś nie widać żeby się na nią zanosiło .. :( Do tego wszystkiego od wczoraj mam bóle podbrzusza oraz bolą mnie sutki. Staramy się z moim partnerem o maleństwo już ponad rok. Wizytę u ginekologa mam dopiero 19.05.2016r. Mam straszny apetyt a nieraz go w ogóle nie mam .. Nie wiem co robić .. :/ Poproszę o jak najszybszą odpowiedź,gdyż jest to dla mnie mega ważne. Dziekuje i pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...