Skocz do zawartości
Forum

Czy to stulejka??


Gość romikfilip

Rekomendowane odpowiedzi

Gość romikfilip

Witam,
Za kilka miesięcy będę miał 14 lat i męczy mnie jedna sprawa. Otóż mój żołądź i skóra penisa są ze sobą spięte taką "linką", która uniemożliwia zdjęcie skory z żołędzia. Chciałbym się spytac czy to jest stulejka i co trzeba z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Gość WZWÓD WE WZWODZIE

Po pierwsze: Co to jest "ZWÓD"?
1. Zwód - to w koszykówce ruch, mający na celu zmylić przeciwnika i ułatwiać wykonanie zamierzonego ruchu.
Podstawowe rodzaje zwodów z piłką:
zwód pojedynczy
zwód przez zmianę tempa
zwód przez podanie
zwód przez ruch rękami
2. Zwód w elektryce - element instalacji odgromowej, służący bezpośredniemu przyjęciu wyładowań piorunowych i odprowadzeniu do ziemi prądu wyładowania o natężeniu rzędu kilkunastu tysięcy amperów. Zwody umieszczane są na dachach i ścianach budynków lub na masztach obok chronionych obiektów. Zwody łączy się przewodami odprowadzającymi z pozostałymi elementami instalacji odgromowej.
Zwody dzieli się na dwa główne typy:
zwody pionowe (inaczej zwody wysokie);
zwody poziome (inaczej zwody niskie);
w tym zwody boczne (ścienne).

Nie bardzo rozumiem, jak się ma ten jego "zwód" to tego, co piszesz. Masz na myśli chyba zwód z pktu 2?

Po drugie. Do nauki się lepiej weź, a nie za diagnozowanie stulejki - polszczyzna u ciebie leży i kwiczy.

Odnośnik do komentarza
Gość do dziecka

dziecko drogie. masz siurka malutkiego i jajka jak żołędzie, ale chwalisz się, że umiesz wkleić zdjęcie. Wyguglaj hasło "napletki patologiczne" a zobaczysz, że nie masz żadnej stulejki, gdyż stulejka to przyrośnięty napletek do żołądzi. Rada dla ciebie: kup KY/lubrykant w aptece, nalej kilka kropel na dłoń i taką nawilżoną dłonią niczym pochwą wal konia aż się spuścisz. Rób to codziennie, po ejakulacji umjl siurka, bo będzie śmiedział. Po miesiącu ćwiczeń napletek da się ściągnąć całkowicie. Na noc ściągaj napletek i w nocy kontroluj.W dzień też ściągaj napletek.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich ! Nazywam się Michał i mam 15 lat jestem z Warszawy. Już od dłuższego czasu zmagam się z takim problem dokładniej chodzi o mojego członka (penisa). Dokładnie chodzi o to że gdy jest w stanie spoczynku mogę z niego ściągnąć napletek i odkryć żołedzia ale gdy dotykam żołedzia to boli. Natomiast gdy stoi (w czasie wzwodu) napletek mogę ściągnąć do połowy, gdy użyje więcej siły to do końca ale gdy dotykam żołedzia to także boli chciałbym wiedzieć czy to jest stulejka i czy mogę to spróbować leczyć w domu, jeżeli nie to czy mogę sam z tym iść do lekarza nie chce o tym mówić rodzicom. Jeżeli to potrzebne to mogę dołączyć zdjęcia nie jest to dla mnie żaden problem. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję!

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/choroby-meskie/stulejka-zabieg-co-jest-stulejka-zabieg-likwidacji-stulejki_40302.html http://www.facetemjestem.pl/stulejka-i-zalupek-leczenie-i-dlaczego-nie-warto-z-tym-zwlekac/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...