Skocz do zawartości
Forum

torbiel szyszynki kontra medycyna pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was. Zakończyłem leczenie zapalenia neuronu przedsionkowego zdiagnozowanego na RM pod koniec stycznia, po drodze znaleziono torbiel szyszynki o sr.7mm bez efektu masy i naczyniaka zylnego płata ciemieniowego prawego. Problem polega na tym ze medycyna pracy na chwilę obecną nie chce dopuscic mnie do pracy fizycznej lekkiej z powodu tych dwóch artefaktów mimo ze przedstawiłem wyniki badan szpitalnych. mialem tomograf głowy z kontrastem,RM z kontrastem,szczegółowe badania krwi,rentgen kręgosłupa. Wszystko w normie,żadnych niepokojących objawów ani bóli. Jedyne nad czym można się zastanowić to niezbyt idealna próba romberga,ale nigdy nie potrafiłem wykonac tej 'sztuki' idealnie, zresztą na tle znajomych z którymi ćwiczyłem nie wypadam gorzej. Pani neurolog z medycyny pracy wysłała mnie znów do szpitala na pełną diagnozę a w szpitalu powiedzieli ze nie ma sensu gdyz juz je robilem.Wiec gdzie mam szukac lekarza ktory podpisze3 sie pod tym ze jestem zdrowy i moge pracowac. Bo teraz siedze w domu bez badan a urlop mi leci.Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...