Skocz do zawartości
Forum

jak poradzic sobie z tym..


Gość ksiennka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ksiennka

prosze o pomoc Pania Psycholog.
mamy w malzenstwie zaburzenia we wspolzyciu.poniewaz tesciowa mobbingowala mnie.ja teraz mam trudnosci w bliskosci.niepotrawie sie otworzyc na mego Meza..nie chce jeg bliskoci .jest to dla mnie trudne...nie widze drogi wyjscia..kontrolowano nas i a jestesmy dorosli.chora matka chciala zepsuc wszystko..prosze o rady..

Odnośnik do komentarza

Witaj ksiennka!

Wasza sytuacja małżeńska jest trudna, ponieważ obok problemów emocjonalnych, problemów w relacjach rodzinnych pojawiają się wtórne problemy - problemy natury seksualnej. W takiej sytuacji potrzebna jest pomoc psychologa-psychoterapeuty i seksuologa. Najlepiej, gdybyście z mężem skorzystali z terapii małżeńskiej, do której Was zachęcam. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość tylkomamusiaisiostra

ależ mi was żal. tylko frajerzy mieszkają z psychicznymi teściami. a może twojemu staremu nie staje już pyta, bo uzmysłowił sobie, że obraz matki który w tobie widział, nagle się rozmył, okazało się że nie jesteś jednak podobna do jego mamusi;/ ciekawe czy faceci mają fantazje seks. z mamusiami, stoi im na samą myśl?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...