Skocz do zawartości
Forum

Czy to choroba? Co mi dolega?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Od dłuższego czasu męczy mnie to co się ze mną dzieje i również z tego powodu postanowiłam założyć tu konto, opisac moje objawy i zapytac o zdanie ekspertów.
Jestem 18-letnią dziewczyną. Od dlugiego juz czasu nie mogę wytrzymać ponieważ nie radzę sobie z lękiem, który nieustannie mi towarzyszy. Cały czas czuję lęk i strach i stres bez konkretnej przyczyny, zle sie czuje psychicznie, odsunęłam się od swoich przyjaciół i stronię od ludzi. Czuje, że jestem klebkiem nerwów i nie potrafię nic z tym zrobić, biorę tabletki na uspokojenie, które nie pomagają. Często mam napady silnego, nieuzasadnionego lęku, wtedy zwijam się w kłębek i płaczę tak długo dopóki mi nie przejdzie i nie bede w stanie dalej normalnie funkcjonowac. Przyjaciele pytają mnie co się ze mna dzieje i dlaczego zaczelam ich odpychać a ja nie potrafie im powiedziec gdyż sama tak naprawde nie znam przyczyny. Jest mi strasznie ciezko z samą sobą, męczy mnie to ale nie wiem co robic. Za namową chłopaka zapisalam sie do psychologa (wizytę mam umowiona na za tydzien) lecz caly czas mam wrażenie ze to zly pomysł a psycholog powie, że to nie jest powód aby sie do niego zglaszac. Proszę o radę i opinię ekspertów lub kogos kto również ma ten sam problem co ja.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Makosushi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...