Skocz do zawartości
Forum

Sportowe ubrania na co dzień


Gość rzepka

Rekomendowane odpowiedzi

Ubieracie sportowe ciuchy na co dzień? Nie mówię tylko i wyłącznie o butach, ale też o t-shirtach, spódnicach, spodniach, kurtkach...

Ja osobiście nie jestem wielką fankom takiej odziezy na co dzień, ale czasem lubie sobie ubrac sportową kurteczke i pośmigac po ulicach :)
jest wygodniej i w ogóle fajnie, ciepło i przyjemnie :)

a jak jest z wami? :)
Odnośnik do komentarza
ja też bardzo lubię sportowe ubrania, bo w takich jest mi dużo bardziej wygodnie.
I zauważyłam, że teraz na rynku jest bardzo duży wybór fajnych sportowych ubrań.
a tak przy okazji zapytam, gdzie najczęściej kupujecie ubrania sportowe?
Bo ja ostatnio odkryłam, że na tanisport.pl można kupić markowe ubrania w niskiej cenie.
Odnośnik do komentarza
Gość honeydaniels
Ja lubię sportowe buty. Ale firm DC, Etnies, lubię też oldschoolowe adidasy za kostkę. Wszystko co wpasowuje się w hip hopowy klimat. Nie chodzę oczywiście w dresach, ani w szerokich spodniach, ale czasem lubię założyć kolorową bluzę z kapturem, rurki i takie właśnie buty. Dużo fajnych akcji związanych z takimi butami dzieje się na www.bao.pl, słyszałyście o tym w ogóle? Strasznie chciałabym się tam dostać, ale trzeba mieć znajomego, który jest już tam zalogowany, aby móc się samemu zalogować.
Odnośnik do komentarza
Gość chillout
nie lubię nosić sportowej odzieży tak na co dzień. Lubie być raczej elegancka. Sportową odzież traktuje jako coś specjalistycznego, co ubieram jak wychodzę pobiegać albo na basen. Może to też wynika ze specyfiki zawodu, który wykonuje
Odnośnik do komentarza

To zależy co się ma na myśli pod "sportowe". Ja w tej kategorii to bym na jeansy uwzględniła, w końcu kiedyś to były własnie wygodne spodnie dla farmerów/kowboi :P ale współczesne nie zawsze się nadają, bo potrafią być gorzej przystosowujące się do ciała niż galowe jakieś.. Zależy jaki model się wybierze no i jaki sklep

Odnośnik do komentarza
Gość KwiatMalwy

sama sobie odpowiedziałaś na pytanie. dlatego właśnie ja nie eksperymentuję. mam jeden swój sklep sprawdzony, działa już kilka ładnych lat w necie i utrzymuje się pewnie własnie dlatego, ze nigdy żadnego bubla od nich nie dostałam. skoro ja nie, to pewnie i nikt inny. a jeansy i wygodne, i trwałe. przy czym wcale nie tracą z wyglądu bo są najróżniejsze modele i ich wersje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...