Skocz do zawartości
Forum

wasze style ubierania się :)


Gość nataliii

Rekomendowane odpowiedzi

Kobieta musi być kobieca,delikatna jak kwiat,kolorowa jak motyl,tajemnicza jak woda.;)Uwielbiam lato, kwitnie w kobiety, jest cudownie ciepłe, słoneczne, i....:p kochajmy siebie bo jesteśmy cudowne ,faceci bez nas to nic, wielkie nic, jesteśmy extra:lol:
Odnośnik do komentarza
ahh...a co do stylu... to mój jest... hmm...
nie lubie krótkich mikro mini spódniczek ale nie pogardze krótkimi spodenkami xD
owielbiam również spodenki zaraz przed kolano.
nie lubie bluzek pod samą szyję wole z ...dekoltem...
hmmm...
;]
Odnośnik do komentarza
Gdy idę na spacer z moim dziabolongiem: ubieram eleganckie spodnie za kolanko, do tego delikatna bluzeczke i jakieś szpilki,
gdy ide na trening idę ubrana w co popadnie :P na treningu odziewam się w spodenki, top, kask, bandaże i rękawice :P
gdy mam zaplanowany wieczór we dwoje, krótka mini, dekold
zalezy od sytuacji :)
Odnośnik do komentarza
Ja na co dzień preferuje styl na "luzaka" ale nie pomijając przy tym tego, że jestem dziewczyną;) Uwielbiam chodzić w trampkach z różnymi wzorkami i o różnej długości, do tego spodnie rurki, arafatka, jakaś bluza najczęściej z kapturem i jest ok...Wiele osób pyta się mnie w jaki sposób dobieram rzeczy, że wszytko tak do siebie pasuje. Obowiązkowo rozpuszczone włosy...
Odnośnik do komentarza
ja przeważnie sportowo: adidasy, jeansy, bluza z kapturem. wszystko w kolorach ziemi najlepiej. akcent dziewczyński to kolczyki, które uwielbiam! lubię też jeździć sobie do factory. wiele fajnych i tanich cuchów sobie tam nakupowałam :)
Odnośnik do komentarza
Gość Klubbinggirl
Ja... hmmm różnie.
Najczęsciej mój strój wygląda w tej sposób
ZIMA:
kurtka z kapturem, rurki jeansowe, jakis sweterek, badz bluzka z dł rek, wysokie buty z leciutkim obcasikiem.
WIOSNA:
adidasy, rurki, top
LATO:
spodenki/miniowa, top, klapki eleganckie.

Chcę przejść na elegancję, jednak fundusze mi na to nie pozwalają ;(

Ulubione sklepy:
H&M
Orsay
New Yorker
Bershka
Tally Weijl
Odnośnik do komentarza
no to rzeczywiscie z Twoim "dołem" musi byc niezle, skoro wybierasz rurki;)

ja ubieram sie w stylu typowo sportowym.
Wygodne jeansy to podstawa, nie moga byc zbyt obcisłe, bo krępuja ruchy, najlepiej jeszcze w ciemnych kolorach: czarnym, granatowym, bo takie optycznie wyszczuplaja, z kieszeniami, bez paska, bo jestem stosunkowo niska(167 cm). Do tego wygodne bluzki, tez w ciemnych odcieniach, moze nie zawsze czarnych, ale na pewno stonowanych, bez czerwieni, zółci, rózu:rol::lol: , bluzy,ale dopasowane, no i buty..białe reeboki- moje ulubione^^. Az sama sie dziwie, ale bardzo dobrze czuje sie w butach na obcasie, choc na codzien raczej ich nie nosze. Do 'elegancji' specjalnie mi sie nie spieszy:D, stawiam bardziej na komfort, ale ovczywiscie wszystko zalezy od okazji;)
Ze sklepów najbardziej odpowiadaja mi: Diverse- uwielbiam, House, Cropp, H&M- luzne, niezobowiązujace ciuchy, czyli to co lubie:)
Odnośnik do komentarza
Ja ubieram sie sportowa ale dziewczeco. Jak spodnie dresowe to biodrowki i w mocnych kolorach np fioletowy. Do bluzy zakaladam dopasowany top itd. Moje kumpele uwazaja ze jestem niezle stuknieta. Fakt nigdy nie biore mody smiertelnie powaznie. Lubie sie nia bawic. Dlatego czasnem lubie zaskoczyc np. do blyszczacych zlotych dresow nosze srebrna bizuterie i czasami nawet szpilki jak mi bardzo odbije. A tak na codzien to jakies jeansy i bluza dresowa;)
Odnośnik do komentarza
Gość Greenland
Ja najchętniej chodzę w jeansach, sztruksach, buty raczej sportowe, do tego swetry, bluzy, zazwyczaj w intensywnych kolorach - nie jaskrawych, tylko nasyconych, bo lubię kolory z głębią: zielenie, czerwienie, ciekawe odcienie niebieskiego. Jestem raczej blada i staram się ożywić twarz tymi kolorami, bo np. w czerni wyglądam niekorzystnie. Cenię sobie wygodę, zatem jest ona pierwszym kryterium, jakim kieruję się wybierając w sklepie ubranie. Kilkakronie kupiłam coś, co mi się bardzo podobało w sklepie, a potem kompletnie w tym nie chodziłam, bo było niepraktyczne, albo po prostu czułam, że do mnie nie pasuje.
Odnośnik do komentarza
Mi najbardziej odpowiada styl retro. Z kolorów uwielbiam szary. Szarość nie musi być smutna i klasyczna, taki jest dla mnie czarny. Klasyczne oblicze szarości zmieniam dodatkami w intensywnych kolorach lub fikuśnych kształtach. Kobieta zmienną jest...i tak można mnie spotkać w płaszczu retro, punkowej stylizacji, jak również w bardzo eleganckiej sukience połączonej z perłami :) Uwielbiam spódnice z wysokim stanem, rurki, kamizelki.
Odnośnik do komentarza
Gość Mrs_Zelmerlow
Na wiosnę: kolorowe tuniki, a do nich białe lub czarne spodnie do kolan, buty na małym obcasie lub baleriny. Często zakładam też spódnice.

W lecie: przewiewne kolorowe sukienki, krótkie spodenki, dłuższe bluzki, tuniczki, klapki lub sandałki.

Na jesień: płaszczyk do kolan, spódniczki, rurki, sweterki, botki.

W zimie: płaszczyki (do kolan), spódniczki, rurki, swetry i sweterki, golfy, botki.

Ogólnie to lubię się ubierać dziewczęco. Ważne jest dla mnie, aby to co ubieram było wygodne.
Odnośnik do komentarza
Gość zarrakh
hmmm... no ja się ubieram chyba wedle humoru i konieczności :) w mojej szafie można znaleźć zarówno stroje sportowe, jak i bardzo kobiece i eleganckie. niestety, ale moja szafa musi ewoluować razem ze mną ;) więc i garnitur się znajdzie i dresowe rybaczki :P
bardzo lubię żywe kolory, zwłaszcza zielenie i czerwienie. nie pogardzę niebieskim i czarnym, a brązowy świetnie podkreśla moją urodę :)
nie podążam za trendami, choć lubię czasami poczytać i pooglądać jakieś relacje z pokazów mody :) ostatnio mnie zachwycił Black&White Evy Minge. w końcu jakieś takie normalniejsze rzeczy się znalazły na wybiegu :)
Odnośnik do komentarza
Gość Misia0014
ja na zazwyczaj ubieram jeansy: od długich rurek po krótkie:D, to tego bluzka kolorowa (uwielbiam tuniki) na to bluza w chłodne dni. czasami dres, albo spódniczka :D a jeśli chodzi o buty to płaskie: trampeski albo balerinki:D i jeszcze fajne kolczyki i jest git:P
Odnośnik do komentarza
Od jakiegos czasu staram się nadrabiać 'powagą stroju' :lol:
Bo biorac pod uwagę moją młodzienczą urodę i drobną budowę ciała cięzko byłoby zauważyć, że różnię się od grupy poznych gimnazjalistek/wczesnych licealistek :lol:
Mi to w sumie nie przeszkadza...mam nadzieje, ze w wieku 40 lat bede wygladała na góra 25 :>
Ale w związku z tym staram się dobierać rzeczy nie do konca sportowe albo przynajmniej w jakimś stopniu 'kobiece', co jednak nie jest az takie trudne, bo do tej pory ubierałam się w typowo młodziezowych sklepach, ale teraz patrzac na tą jednolistość i monotonność popularnych strojow, wcale nie płaczę, że nieco zminiłam sposób ubierania sie.
No ja nie wiem :lol: Wczesniej tez było tak, ze pojawiały sie rzeczy, które z dnia na dzien stawały sie popularne i od razu sporo ludzi je kupowało itd, ale teraz wychodząc na ulice 3/4 dziewczyn w wieku 13-20 lat wyglada tak samo :uhoh:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...