Skocz do zawartości
Forum

nawracające bóle karku


Gość monisia99

Rekomendowane odpowiedzi

Ale podczas siedzącej pracy możesz mieć złą pozycje siedzenia najlepiej jest mieć krzesełko z oparciem i z niego korzystać a głowę starać się trzymać prosto wiem że to nie zbyt wygodne ale bardzo zdrowe. Dobrym rozwiązaniem jest też wizyta u specjalisty (masażysty) może przez pracę i stres masz za bardzo napięte mięśnie i trzeba je rozmasować.
Odnośnik do komentarza
Dokładnie zgadzam się z Bulmą możliwe że tak jak większość z nas źle siedzisz przy komputerze niestety nawyki mamy do garbienia się albo pochylania karku trochę do przodu co powoduje ból i obrzęki wokół szyi. Najlepiej jest starać się prosto siedzieć.
Odnośnik do komentarza

Najpierw zastanów się czy masz dobrą pozycję podczas snu, nie zawsze to co wygodne dla Ciebie jest właściwe dla Twojego kręgosłupa. Poduszka ortopedyczna jak podkreślił przedmówca to dobre rozwiązanie, mimo że mało wygodne w początkowym okresie stosowania, ja przyzwyczajałem się w około 2 tygodnie, ale bóle w końcu ustąpiły.

Odnośnik do komentarza

Możesz mieć z tym problem, bo niewygodnie śpisz, albo pracujesz w takiej pozycji, że to nie będzie ze sobą współpracowało. Dlatego przemyśl to. Oczywiście konsultacja u lekarza także jest dobrym wyjściem, ale teraz może być o to trudno. Ewentualnie pomoże taka  poduszka ortopedyczna https://materacnawymiar.pl/pl/n/Poduszka-ortopedyczna/43poduszka ortopedyczna https://materacnawymiar.pl/pl/n/Poduszka-ortopedyczna/43 .

Odnośnik do komentarza

Też miałam bóle karku po nocy. Zainwestowałam w dobrą poduszkę po kręgosłup szyjny i naprawdę czuje róznice. Teraz już nie spię na żadnej innej poduszce. Polecam szwedzką firmę qmed.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...