Skocz do zawartości
Forum

Zamówie paznokcie


Gość angelika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaudusia-13
35 za przedłużanie z kolczykiem ? :/ Sam kolczyk + wiertełko to ok 10 zł :/ Ja się dopiero uczę i zakładam paznokcie za 40 zł, za 35 zł to jakieś badziwne będą :/ Odpadną po 2 dniach... Moje się ok 5-7 tygodni trzymają.
Odnośnik do komentarza
Gość Valentine
Klaudusia-13
nie spotkałam się z przypadkiem w którym paznokcie po przedłużeniu trzymają się 5tygodni bez poprawek. Jesli Tobie to się udaje to jesteś cudotwórczynią. Powiedz jak to robisz a bedę Cię wielbić.
Odnośnik do komentarza
Gość Klaudusia-13
Dobrze założone paznokcie trzymają się nawet 8 tygodni! Najlepiej uzupełnić jak zbudowana krzywa C jest przesunięty, w przeciwnym wypadku łatwo dochodzi do złamania. Jeśli paznokcie wolno rosną to nawet po 10 tygodniach są jak u niektórych po miesiącu.
Odnośnik do komentarza
Gość kasia-sztuka
Jest wiele czynników które wpływają na trwałość tipsa.Dobrze przygotowana płytka i wykonanie tipsa z uwzględnieniem wszystkich lini pazurka,materiał z jakiego jest wykonamy,i przede wszystkim jak same posiadaczki tipsów o nie dbają.
żadna dobra stylistka nie zrobi tipsów za taką cene:no:
Odnośnik do komentarza
witam! paznokcie za 35 zł i z kolczykiem i złota ozdoba ? nie to zbyt piekne aby bylo prawdziwe, po piersze kolczyk dobrej ajkosci to 6 zł , wiertelko ok 10 zł a materiał ? brokat? ja w salonie biore od 60 do 75 zł w zaleznosci od zdobienia , a gdy pracowalalm w domku to i tak brałam za akryl 50 zł a za zel 60 zl .pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Ja już od dłuższego czasu pracuję w salonie, robię również paznokcie na własną rękę i efekty są całkiem niezłe, szczególnie finansowo. Mam dla was głównie jedną radę - kosmetyki tylko od New Nails. Moim zdaniem jedyne sensowne połączenie wysokiej jakości i niskiej ceny.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...