Skocz do zawartości
Forum

Okropne przetłuszczanie się włosów. RATUNKU!


Gość JustynaS204

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JustynaS204
Cześć, wiem, że na pewno jest od cholery takich tematów, ale nie mogłam się oprzeć .
No i tak na marginesie, to nie a bardzo mam czas siedzieć za długo na forum i szukać.

:)

Mam 14 lat i okropnie przetłuszczają mi się włosy. Myję je codziennie, nawet po samym umyciu się tłuste. Stosowałam już ampułki, szampony z rzepy... Kiedyś miałam śliczne włosy, ale teraz je ścięłam i się takie zrobiły... Czy ktoś jest w stanie mi pomóc ? Z brzydkimi włosami od razu wydaje się , że cała jestem brzydka, źle się z sobą czuję ... Chcę się podobać innym i przede wszystkim SOBIE . I tak jestem wystarczająco nieśmiała, niedawno zmieniłam szkołę...

Liczę na szybkie, dobre i szczere odpowiedzi . ;)
Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Gość lululu7
madzix007 napisał/a:
Tak jak już pisałam w innym wątku o tym problemie-problem zwalczy Subrina Recept, powinnaś udać się do apteki i popytać o nią. ja osobiście nie znam lepszego szamponu.


Przekanałas mnie madzix007, dziś jade bezpośrednio do apteki
Odnośnik do komentarza
Mi się wydaje, że jak jednak to przetłuszczanie się włosów przechodzi wszelkie pojęcie, to może problem tkwi w hormonach. Jeżeli tak by było, to lepiej iść do dermatologa i poprosić o poradę, ewentualnie jakieś lekarstwa, bo takie przetłuszczanie się włosów nie jest rzeczą naturalną. Oznacza, że coś się w organizmie dzieje, a dziać się nie powinno.
Odnośnik do komentarza
no tak może i takich tematów jest mnóstwo, ale dobrych porad nigdy za wiele. Moim zdaniem jeśli ktoś ma problem z tym, że włosy się za bardzo przetłuszczają to bardzo dobrym środkiem na przetłuszczające się włosy jest URT-OIL z naftą oczyszczoną. Środek ten nie tylko pomaga w problemie tłustych włosów, ale też pomaga jeśli ktoś ma zniszczone włosy.
Odnośnik do komentarza
Gość sycylijska_oliwka
Jeśli nie pomagają Ci specjalistyczne szampony, które dostaniesz w aptece (szampony z drogerii mają więcej składników zapachowych niż pielęgnacyjnych), to faktycznie sięgnij po takie preparaty, jakie poleca np. Yellow. Przemyśl też swoją dietę, może jesz dużo tłustych rzeczy? To co jesz, ma niesamowity wpływ na wygląd.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...