Skocz do zawartości
Forum

suche, rozdwojone końcówki włosów


Gość patus99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z włosami od ponad pół roku staram się zapuścić włosy ale mam wrażenie jakby nie rosły. Włosów nie prostuje od ponad pół roku odkąd zaczęłam je zapuszczać, na końcówkach mam jakieś białe kulki i gdzieniegdzie rozdwojone końcówki. Po każdym umyciu susze włosy suszarką. Co zrobić żeby włosy były zdrowe i żeby zaczęły rosnąć normalnie ?
Czy jedwab biosilk i szkrzyp polny mi pomoże ??
Odnośnik do komentarza
Gość Denahill
Te "białe kulki" jak piszesz to najprawdopodobniej wynik długotrwałego prostowania włosów. Włosy stają się cienkie, rozdwojone, końcówki łamą się w miejscu tych "punkcików" i odpadają - stąd wrażenie że twoje włosy nie rosną. Problem ten powinien minąć po kilku miesiącach lub podcięciu końcówek.
Najlepiej zapzrestań także suszenia włosow suszarką.
Skrzyp polny jak najbardziej przyśpiesza wzrost włosów- zawiera d'panthenol i witaminę E (naturalny budulec włosa).
Odnośnik do komentarza
byc moze masz niedobor jakichs witamin ale mozliwe tez ze to twoja wina bo niedostatecznie dbasz o wlosy. najlepiej jak przy podcinaniu koncowek u fryzjerki zapytasz ja o rade i ewentualne kosmetyki ktore mozesz uzywac bo wiem ze te zakupione w salonie fryzjerskim sa bardzo skuteczne
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...