Skocz do zawartości
Forum

Jaki krem BB polecacie?


Gość angela079

Rekomendowane odpowiedzi

Gość angela079
Tych kremów ciut na rynku jest. Macie jakieś doświadczenie? Jaki polecacie? Ja mam problem z czasem na poranny makijaż, przy dzieciach poprostu go nie mam. Potrzebuję coś co szybko zatuszuje moje niedoskonałości ale mam skórę mieszaną i miejscami sporo w niej porów. Więc nie chcę nic co przypomina "maskę" a bardziej właśnie krem.
Odnośnik do komentarza
Gość Sintivianka

Zdecydowanie mój obecny numer jeden to krem BB Embryolisse. Super zgrywa się z kolorem cery i maskuje drobne niedoskonałości. Dobrze nawilża, pewnie ze względu na kwas hialuronowy w składzie, ale jak któraś z Was ma skórę bardzo suchą to polecam najpierw nałożyć jakiś krem silniej nawilżający. Kosmetyki marki Embryolisse są stosunkowo mało znane w Polsce, ale mają bardzo dobre recenzje za granicą. Do kupienia w sklepach internetowych. Kiedyś nawet Anja Rubik polecała dermokosmetyki tej marki. Ja na razie zostaję na dłużej przy tym kremie BB.

Odnośnik do komentarza

Udzielam się dopiero teraz, bo postanowiłam dam znać wtedy, gdy znajdę idealny BB. Trochę to trwało, wiem jak trudno jest znaleźć odpowiedni produkt, więc myślę, że będę mogła pomóc w poszukiwaniach. :) Najlepszym dla mnie BB okazał się SKIN79. Jest to wydajny, nie zapychający krem, który ma wiele odcieni, fajne opakowanie z pompką i dobre krycie. Można go kupić tylko w internecie, najlepiej na stronie skin79-polska, bo reszta miejsc to zwykłe podróbki, które mogą zaszkodzić a nie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Gość Ulka4003

Widziałam, że ktoś też używa kremu BB od Skin 79. Muszę przyznać, że jest świetny! Nigdy nie byłam przekonana do takich kremów, ale moja koleżanka mnie namówiła i pokochałam mój Hot Pink! Matuje, odświeża, nadaje skórze zdrowy wygląd i poprawia jej kondycje. Nie zrezygnuje z niego choćby nie wiem co! ;)

Odnośnik do komentarza

Na zimę wybieram coś zdecydowanie bardziej kryjącego, od kremu bb, nie tylko za względu na przykrycie rumieńców, ale też dla bariery ochronnej, którą dają takie podkłady. Ja postawiłam na matującą wersję Infallible z L'oreala i jestem z niej bardzo zadowolona. Spełnia swoje zadanie, matuje, kryje i jest trwały. Latem czasem sięgam po kremy bb, ale zazwyczaj tylko delikatnie matuje się pudrem sypkim :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...