Skocz do zawartości
Forum

Znacie jakiś dobry krem na piegi??


Gość Paolina

Rekomendowane odpowiedzi

Od urodzenia posiadam piegi, masakra jakaś ;/
Próbowałam się do nich przyzwyczaić i z czasem mi się udawało,
ale teraz chcę się ich pozbyć. Może znacie jakieś dobre kremy, które usuną mi te piegi? Znaczy się rozjaśnią. Męcze się już z nimi od 16 lat xD Podawajcie bezwzględu na cenę, oddam cały majątek by się ich pozbyć ^^
Z góry dzieki :]
Odnośnik do komentarza
Są takie kremy z masą perłową, które nie tylko niwelują piegi, ale też zmniejszają niedoskonałości. Z tego co sobie przypominam, to takie działanie ma noscar - nie jest drogi jak na krem o takim działaniu, można go kupić w aptekach.
Odnośnik do komentarza
A ja uważam, że piegi są bardzo sexy i naprawde dodaja kobiecie uroku. Na twoeim miejscu bym sie ich nie pozbywała. Szoda by było zniszczyc swoj osobisty urok. Ale jeżeli onen faktycznie tak bardzo ci przeszkadzaja to popytaj w aptekach może faktycznie są dostępne jaieś kremy rozjaśniajace.
Odnośnik do komentarza
magda-s85 napisał/a:
moja koleżanka od jakiegoś czasu stosuje na piegi krem wybielający przebarwienia White&Beauty Flosleku i bardzo go sobie chwali. :)


moja siostra też kupiła ten krem, choć tak naprawdę nie rozumiem, czemu chce się pozbyć piegów, bo ja również jestem zdania, że te ładne kropeczki dodają uroku :)
Odnośnik do komentarza
Również nie rozumiem po co pozbywać się piegów, przecież one dodają jedynie uroku. Dzięki nim wygląda się bardziej dziewczęco i na pewno odejmują one lat. Także dziewczyny, nie pozbywajcie się piegów, ponieważ one naprawdę wyglądają bardzo słodko :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...