Skocz do zawartości
Forum

Skutki uboczne mikrodermabrazji


Gość jotkas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam spory, czerwony problem po mikrodermabrazji diamentowej. Zabieg był wykonany wczoraj w salonie kosmetycznym. Wczoraj skóra była ogólnie zaczerwieniona i bardziej wrażliwa, dzisiaj jest dużo lepiej, ale został dość duży ślad w okolicy brody i żuchwy. Wygląda, jakbym przewróciła się na betonie... Nie wiem co z tym robić? Iść do lekarza? śtosować jakieś maści gojące? Jestem załamana, bo miało nie być skutków ubocznych... a jutro do pracy! Proszę o pomoc, koże ktoś z was miał podobnego pecha?
Odnośnik do komentarza
Nie korzystałam z tego zabiegu, ale z tego co się orientuję, to takie powikłania są możliwe. Często też może nasilać takie problemy jak błyszczenie się skóry, czy trądzik. Ja chyba wybrałabym się do tego salonu albo apteki i zapytała o jakiś łagodzący krem.
Odnośnik do komentarza
po mikro zdarza się delikatne "otarcia naskórka", nie oznacza to że zabieg został źle wykonany ( aczkolwiek jeżeli prosiłaś to kosmetyczka powinna się dostosować). Możesz iść do apteki i kupić maść przyspieszającą gojenie np.alantan. Nie powinno zostać żadnego śladu, blizny czy przebarwienia, dodam że im mocniejsze zabiegi tym szybszy i bardziej widoczny efekt. Ja wykonałam serie w Krakowie, byłam bardzo zadowolona z efektów i ogólnie z wykonania zabiegu. A w dodatku zapłaciłam tylko 110 zł za pełny zabieg! (w serii - 50% było zniżki!! ) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...