Skocz do zawartości
Forum

Podkrążone oczy i nie za ładna twarz


Gość szakulo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Shezze
po pierwsze regularny, przynajmniej 8-godzinny sen! jesli spimy za malo to nie jest dziwne ze mamy pozniej podkrazone czy opuchniete oczy. ale gdybys sie troche wysilila to zauwazylabys ze taki temat byl juz na forum. wystarczylo troche poszukac. ale tak : oklady z plasterkow swiezego ogorka (naj;lepiej prosto z lodowki) dziewczyny radzily jeszcze ze ponoc okulary zelowe daja swietne rezultaty. a co do kosmetykow ktore to zakamufluja to wydaje mi sie ze na dolna powieke podklad rozswietlajacy, pozniej na gorna i dolna (tuz przy rzesach) nalozyc swietlisty (bezowy, jasno rozowy, srebrny) cien . to powinno chociaz troche pomoc;)
Odnośnik do komentarza
Gość Shezze
kazda z firm ma w swojej ofercie takie kosmetyki, ale jesli moge Ci cos polecic to polecam podklad rozswietlajacy z AA ktory nie zatyka porow a i nie tworzy efektu maski co jest bardzo wazne a w dodatku kosztuje niecale 15zl;) a z cieni to fajne i praktyczne znajdziesz z oferty Miss Sporty ( w dodatku takze nie sa za drogie) tylko pamietaj ze powinny byc swietliste a nie matowe.:D
Odnośnik do komentarza
Gość Shezze
to pokolejno:lol: najpierw wypadaloby umyc twarz zelem przystosowanym do potrzeb naszej cery,a pozniej przetrzec ja tonikiem. teraz czas na podklad rozswietlajacy (np. AA oceanic, jedwabisty podklad rozswietlajacy) jelsi masz dodatkowo since pod oczami to mozesz ukryc je stosujac bezowy korektor (np. L'oreal, touche magique - korektor rozswietlajacy, taki w formie pisaka zakonczonego pedzelkiem) ale musisz zastosowac go na samym poczatku (czyli przed uzuciem podkladu). i to wszystko jesli chodzi o zamaskowanie podkrazonych oczu czy sincow pod oczami. oczywiscie nie pudreuj pozniej twarzy matujacym puderm bo przeciez albo chcesz cere rozjasnic albo zmatowic. mozesz najwyzej potraktowac ja pudrem rozswietlajacym z rozswietlajacymi drobinkami. a dlaej makijaz oka i ust we wlasnym guscie;) mam nadzieje ze pomoglam:lol:
Odnośnik do komentarza
Gość Shelby
nie no, zwykle spie dłuzej w weekendy tylko, wiec mam pare godzin na regeneracje zanim jestem zmuszona wyjsc w takiej wersji do ludzi xD
Ale poważnie jesli spie tak z 8 h własnie to nie jest za wesoło, bo mam strasznie spuchnięta twarz i dziwny kolor okolic oczu...taki wybielony? ;p
Bo te zwyczajne podkrązenia to standard w moim przypadku i dawno przestałam sie tym przejmowac i z tym 'walczyc', bo i tak nie wygram...skoro spie po 4, max 5 h dziennie.
Odnośnik do komentarza
Gość bodyhelpph
Jestem przedstawicielem marki BODYHELP. Na podkrążone oczy i "zmęczoną" twarz polecam masażer oczu i skroni FANTASY MOC-100. Stworzony został m.in.: z myślą o osobach posiadających opuchlizny pod oczami, zmarszczki, wywołane zmęczeniem lub nieprawidłowym ukrwieniem. Więcej na ten temat znajdą Państwo na stronie www.bodyhelp.pl
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...