Skocz do zawartości
Forum

Depilatory


Gość Aga91

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam depilator Brauna Silk-epil... kupiłam taki poł roku temu za 90 zł ze zwykłą nakładką... teraz kosztuje sporo taniej;) pierwszy raz baaardzo boli, ale potem jest coraz łatwiej:) włoski nie rosną za szybko więc masz trochę spokoju:yes: ogólnie polecam:bigrazz: a kupiłaś już, bo widzę, że dawno o tm pisałaś:D
Odnośnik do komentarza
Mam 2 depilatory, jeden starszy Phillipsa, drugi nowszy Brauna. Oba w zasadzie polecam, z tym, że nowszym depilacja jest szybsza. W obu przypadkach nie jest to miły zabieg, po kilku latach depilowania w dalszym ciągu robię to niechętnie, ale włosy odrastają delikatniejsze niż po goleniu i to mnie trzyma przy tej metodzie. No i spokój mam na dłużej, choć żeby skóra była w miarę gładka i tak muszę depilować ją co ok. 1.5 tygodnia.
Odnośnik do komentarza
Gość anetap_86
mam na nogach widoczne żylki nie jest to jakiś wielki problem, ale zawsze coś tam jest, czy w związku z tym mogę stosować depilator :uhoh: czytałam gdzieś, że jak się ma żylaki to raczej nie, zastanawiam się czy depilowanie może mieć negatywny wpływ na moje nogi
Odnośnik do komentarza
Gość Greenland
kejtik napisał/a:
Ja mma zawsze po depilatorze problem z wrastającymi wloskami i krostkami, poradzicie cos na to?


Mnie też włosy wrastają po depilacji depilatorem mechanicznym - pomaga mi regularne stosowanie peelingu. Są też jakieś preparaty przeciwdziałające wrastaniu włosków, ale nie stosowałam, więc się nie wypowiem.
Odnośnik do komentarza
Gość hot_and_sexy
A ja miałam taki z Philipsa z nasadką chłodzącą;) fajny był, ale zawsze nie miałam tyle czasu, żeby nim "jedździć" po nogach, więc teraz używam go tylko do depilowania pach. jeżeli chodzi o nogi to zrobiłam sobie depilacje laserwą i mam spokój;)
Odnośnik do komentarza

Ja uważam, ze depilatory to genialny wynalazek, a depilatory z nasadkami chłodzącymi to już w ogóle cud. Depilacja boli o wiele mniej. Tez mam Philipsa i jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza, ze inne metody w moim przypadku nie bardzo wchodzą w grę :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...