Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość martanowa

Lakiery hybrydowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaslava

Moim zdaniem warto jest spróbowac. Kup sobie bazę, lakier oraz top. A najlepiej cały zestaw. Dobre promocje na zestawy semilaca i neonaila są aktualnie w darmarsklep
https://darmarsklep.pl/

Czy jest to trudne? Myśle,ze zależy dla kogo. Jeśli masz zdolności artystyczne i odpowiednią precyzję to sobie poradzisz. Polecam jednak zainwestować w sprzęt dobrej marki, maluje się o wiele łatwiej. Kilka dobrych marek lakierów jakie mogę polecić to
Semilac
Indigo
Neonail

Odradzam kupowanie lakierow w chińskich sklepach bo w sumie nie wiesz jaki maja skład. I czy Ci nie zaszkodzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Małgosia Tam

Warto spróbować myślę, szczególnie, że utrzymują się długo. A kupując własny zestaw i tak zaoszczędzisz, jakbyś miała chodzić do salonu. Na Allegro przez Tipli bez problemu zamówisz taniej. Będziesz też eksperymentować po swojemu. Gdzieś czytałam, że neonowe kolory są teraz w modzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ywar

Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia to polecam wam wybrać się do salonu urody http://maniq.pl/ Tam zajmują się stylizacją paznokci w ty wykonywaniem manicure hybrydowego. Na nich można w pełni polegać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paznokcie hybrydowe https://www.bellaragazza.pl/kosmetykakielce/paznokcie-kielce/ wykonuje się podobnie jak manicure tradycyjny, jednak różnica polega na tym, że każdą warstwę lakieru (bazę, kolor, top) utwardzamy pod lampą UV lub UV LED. Jest to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie oszczędność czasu i elegancki wygląd. Bardzo polecam, ponieważ efekt utrzymuje się nawet do 3 tygodni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lady

Niestety, moje paznokcie po hybrydzie są zdecydowanie osłabione. Zrezygnowałam z takiego poprawiania swojego wizerunku. Obecnie wzmacniam je codzienną kuracją serum Biotebal. Staram się przywrócić im nawilżenie i odżywienie odpowiednimi składnikami. Myślę, że zostanę przy naturalnym wyglądzie i po odpowiednim wzmocnieniu przerzucę się na zwykłe lakiery. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justix

Hybrydy są fajnym pomysłem i są śliczne, ale ważne jest, aby wybrać odpowiednią markę, bo różnie to bywa... Ja zadowolona jestem z lakierów hybrydowych PB Nails

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ŁuciDmi

Ja zaczęłam sama robić hybrydy w domu, z początku nie było łatwo ale to kwestia wprawy także polecam. Od niedawna moim odkryciem są lakiery Neess, są tanie a mają super krycie i nawet się trzymają fajnie na pazurkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szelka

Robię hybrydy od lat, nie wyobrażam sobie pracy na innych lakierach niż LaLaq Ink od MO’s Beauty Shop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...