Skocz do zawartości
Forum

Lakiery hybrydowe


Gość martanowa

Rekomendowane odpowiedzi

daj im odpoczac na jakis czas od hybryd, ale czemu zrywalas go? zamiast zmyc odpowiednimi produktami? :/ ja mam caly zestaw do hybryd z EM nail i nie narzekam. plytka paznokci nie niszczy sie, a hybrydy robie juz trzeci miesiac bez przerwy. ale staram sie na biezaco obserwowac czy z paznokciami nie dzieje sie nic podejrzanego- i nie mam zadnych podraznien, co mega mnie cieszy:)

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo lubię lakiery hybrydowe :) Ze wszystkich przetestowanych marek najbardziej do gustu przypadły mi te z firmy IBD. Można znaleźć wiele pięknych kolorów, ja zawsze szukam w hurtowni internetowej cosnet.pl, bo tam mają właśnie lakiery tej marki i akcesoria do nich. Lakiery są bardzo opłacalne i wygodne :) Z moimi paznokciami póki co nic się nie dzieje, ale dbam o nie, obserwuje. Może to też zasługa dobrego lakieru hybrydowego.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie lakiery hybrydowe to jest coś cudownego. Ozłocić tego kto je wymyślił. :) Ja non stop pracuję na semilaca i jak dla mnie nie ma lepszych lakierów. Non stop zamawiam sobie nowe kolory z topdrogeria.pl i powoli kończy mi się miejsce w szufladzie. Trzeba będzie drugą zwolnić bo lakierów nigdy dość. :)

Odnośnik do komentarza

Ja sobie robię sama paznokcie hybrydowe w domu i nie zgadzam się, że to droga inwestycja! Lakier hybrydowy kosztuje mniej więcej ile zwykły lakier essie. Niektóre firmy często też robią promocje, z których można skorzystać, a na rynku jest teraz tyle firm, w przystępnych cenach, że jest w czym wybierać. Na Semilaca niestety dostałam uczulenia, mówi się trudno. Zrobiłam miesięczną przerwę i przeszłam na inne marki. Trzymają mi się do ściągnięcia, czyli 2 tygodnie, bo potem odrost nie daje mi spokoju.

Odnośnik do komentarza
Gość vika0909

ja jak raz spróbowałam hybryd to już na normalne lakiery się nie przerzucę :) po 2 miesiacach kupiłam cąły zestaw do domowego robienia hybryd od Neonail i sama działam :) wychodzi dużo taniej niż u kosmetyczki, a mani starcza średnio na 3 tygodnie. :)

Odnośnik do komentarza
Gość lilia123

Hej, dziewczyny chcę kupić pierwsze lakiery hybrydowe do domu i zastanawiam się, czy nie zakupić tych Tekst linka one jako jedyne wydają się ok, możecie wypowiedzieć się na ich temat ? Będą dobre ? Jakie macie ogólne opinie o nich :) Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimka56

Zdecydowanie popieram zakup zestawu do hybryd.
Nigdy nie malowałam paznokci bo jak dla mnie była to tylko strata czasu. Po co malować sb paznokcie, powiedzmy 8 minut, suszyć, chuchać, dmuchać zeby przy większej wartwie lakieru zrobiły się bruzdy lub odpryski już po paru godzinach. W hybrydzie owszem poświęcach na nie trochę czasu ( około 30-60minut) ale masz problem z głowy na kolejne 8-16 dni. Dlatego polecam kupienie sb własnego zestawu co też jest bardzidj wygodne niż jeżdżenie po kosmetyczkach i organizowanie sb na nie czasu. Usiądziesz sb w domku kiedy masz czas i ci się chce i płacisz za produkty a nie robociznę. Fakt, kupienie całego zestawu podstawowego jest napewno droższe niż kilka wizyt u kosmetyczki ale z czasem (i to nie takim długim) zwraca się z nawiązką. Wykonanie zwykłego manicure hybrydowego u kosmetyczki kosztuje od 35-60zł. W tej cenie masz już aceton, spirytus, pilniczki i patyczki a to już 1\3 zestawu. Dobrą lampę led która posłuży ci dobrych parę sesji możesz kupić już za 80zł ( moja to SunOne Q7 dualled 48W, którą gorąco polecam). Lakiery też nie muszą cię kosztować 36zł za sztukę jak w przypadku Semilac. Tańsze przetrzymają troszkę krócej( kwestia paru dni) a też mogą dać podobny efekt. Ja jak zaczynałam przygodę z hybrydą bazowałam na Pierre Rene i też polecam. Połowę tańsze a dają radę. Hybryda może jest trochę bardziej czasochłonna i kosztowna ale napewno bardziej wygodna i wytrzymała.

Odnośnik do komentarza
Gość Karolaa77

Bardzo mi odpowiada marka Claresa jeśli chodzi o hybrydy. Różne lakiery się nakładało klientkom i tak naprawdę tutaj dopiero jestem zadowolona z tego jak się lakier zachowuje pod pędzelkiem, łatwy w rozprowadzeniu, wyjątkowo trwały. Opłaca się dołaczyć do ich programu, po zarejestrowaniu na konsultanta można kupować o połowę taniej.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość1233

Myślę, że początkowo lepszym rozwiązaniem będzie udać się do kosmetyczki aby zrobić manicure/pedicure hybrydowy. Można potem samemu go ściągnąć z paznokci, albo również u kosmetyczki. Kolor utrzymuje się nawet do trzech tygodni na paznokciach. Tutaj można sobie taki zrobić: http://coco-time.pl/zabiegi/kosmetyka-upiekszajaca2/pedicure/hybrydowy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...