Skocz do zawartości
Forum

Brak Tematu


Gość iksinska

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc chciałabym sie o cos zapytac i mam nadzieje ze uzyskam odpowiedz na moje pytanie. Mam okazje sobie zrobic paznokcie akrylowe i tak czy to ma sens czy one sa ładne wytrzymałe i mocno niszcza czy boli przy oderwaniu ich ? Prosze daj Ci mi jakos znac bo nie wiem czy je robic?:confused::confused::confused:
Odnośnik do komentarza
Gość tylkoTYiJAnaZawsze
hej:)
jesli nie spróbujesz to tak naprawde sie nie przekonasz. Sądze ze sa to fajne pazurki;) ja robie sobie tylko na jakies specialnie okazje:P
jedne trzymały sie dłuzej inne krócej, ale to tez dlatego ze moje naturalne paznokcie sa małe i krotkie, Ogolnie koło miesiaca moga sie utrzymac, albo i nieco dłuzej.
Wybrać przeciez mozesz sobie jakis wzór czy kolor, moga byc takie jakie ty zechcesz miec:)a jesli pozwolisz by same ci sie oderwały nic nie poczujesz, ja raz musiałam siła odrywac gdyż zaczynały mnie denerwowac przy pisaniu na komputerze(ale to tez kwestia przyzwyczajenia, poza tym jka juz pisałm wole swoje krotkie, a takimi slicznymi "szokuję" tyko przy okazjach:P) POLECAM:)
Odnośnik do komentarza
no własnie to dość trudno odpisać ci na wszystkie pytania tak jednostronnie.

- czy są wytrzymałe?? no gdy są dobrze założone to napewną są trwalsze niz naturalne;
- czy niszczą? jeśli dobrze je zrobi kosmetyczka to nie zniszczą, a anwet jesli ktoś coś sknoci.. to pocieszajmy się tym, że paznokcie CIĄGLE rosną;
- a czy boli?? napewno nie wolno ich ściagać samemu niech to zrobi osoba, która je zakładała to wtedy nawet nic nie poczujesz. Jezeli same będa odpadać to równiez nie bedzie to boleć, a jeśli będziesz sama chciała je zerwać na siłe.. to - tak bedzie boleć
Odnośnik do komentarza

A ja powiem że powinnaś się zastanowić ponieważ kosmetolodzy uważają że NIE MA sposobu na to aby nie zniszczyć paznokci kiedy korzysta się z tipsów tj. kiedy się je zdejmuje. Na pewno nie rób tego sama chyba że przeszłaś kurs stylizacji paznokci

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...