Skocz do zawartości
Forum

Rozdwajające się paznokcie


Gość Jovanka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SimplyNails
Na słabe i rozdwajające się paznokcie bardzo dobre są różnego rodzaju odżywki, ale także suplementy w tabletach. Warto w aptece zapytać o takie, które są naprawdę dobre. Ale trzeba pamiętać, że tylko systematyczne zażywanie przez 2-3 miesiące daję efekty.
Odnośnik do komentarza
Gość Sintivianka
Na rozdwajające paznokcie polecam Odżywkę Eveline Paznokcie twarde jak diament. U mnie po tej odżywce są rewelacyjne efekty, jestem już przy drugim opakowaniu i nic złego z paznokciami się nie dzieje. Dodatkowo do połykania polecam Calcium pantothenicum do kupienia w aptece za grosze super wzmacnia i utwardza paznokcie.
Odnośnik do komentarza
Gość malinowaa
też miałam ogromny problem z rozdwajającymi paznokciami, wystarczyło jedynie zacząć brać prysznice zamiast codziennych kąpieli w wannie i moje paznokcie wróciły do normy :) sama w to nie wierzyłam, a jednak !
Odnośnik do komentarza

No własnie nigdy nie wiem, jak to jest z tymi olejkami. Dlatego dla mnie wspomniane serum jest wygodniejsze w użytkowaniu. Nakładam szybciutko, wszystko pięknie zasycha i mogę spokojnie zajmowac się innymi rzeczami. Nie trzymam dłoni w miseczce z olejkiem a efekty są w zupłności zadowalające. Paznokcie są długie i zadbane. 

Odnośnik do komentarza

Biotebal do paznokci powinien pomóc. Patrząc na moje efekty i wygląd, można śmiało kupić i wprowadzić do codziennego stosowania. Paznokcie się nie rozdwajają i są mocno nawilżone. Zero łamania się i kłopotów z zapuszczaniem. 

Odnośnik do komentarza

Rozdwajające się paznokcie mogą być dużym problemem, ale odpowiednie działanie powinno pomóc Ci się z nim uporać. W moim przypadku wystarczyła odżywka 6w1 od Eveline. Ma ładny, mleczny kolor i idealnie nadaje się pod lakier do paznokci.

Odnośnik do komentarza
Gość Gosia98
W dniu 18.02.2022 o 05:58, Gość MilenkaZ napisał:

ja polecałabym profilaktycznie zażywać drażetki merz special. Po kilku tygodniach już widać, ze paznokcie są lepiej odżywione

też to zauważyłam

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.10.2022 o 09:30, Anitka21 napisał:

Ja również chciałabym polecieć te drażetki. Po regularnym nakładaniu hybryd, moje paznokcie praktycznie łamały się pod najmniejszym naciskiem. Znajomy polecił mi merz spezial i powiem że bardzo szybko moje paznokcie odżyły ❤️

Stosuję odkąd znalazłam je na forum i już widzę poprawę 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...