Skocz do zawartości
Forum

Makijaż - help!


Gość Exanimus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Exanimus
Witam serdecznie,

w czerwu wybieram sie na wesele, sukienke mam zakupiona -ufff... ale ale... teraz trzeba dobrac dodatki i makijaż - o zmoro! Prosze o jakies pomysly i porady!.

Sukienka jest koloru ciemnego rozu, wpadajaca prawie w czerwien. Zawiazywana na szyje, dluga do ziemi.

Wlosy bede miala upiete, zadnych koczkow loczkow itp - naturalne romantyczne upiecie.

Dodatki beda srebne - delikatne kolczyki, branzoletka, piersionek i lancuszek / caly set.

Teraz pytanie jaki do tego zrobic makijaz?

Jestem szatynka, o brazowych oczach. Ciemna oprawa oczu (mocno zarysowane brwi) - jasna cera, pracuje nad opalenizna ale i tak zawsze wygladam dosc blado. Okragla buzia z usmiechem od ucha do ucha - przez to moje oczy wygladaja na zdjeciach jak dwie kreseczki. Usta dosc duze pelne.

Z gory dziekuje za zainteresowanie.
Odnośnik do komentarza
Gość martynka250888
szkoda że nie wstawiłaś swojego zdjęcia bo nie wiadomo czy masz cerę i oczy w tonacji jasnej czy zimnej. Z opisu wydaje mi się że jesteś typem kolorystycznej zimy, czyli uroda opiera się na kontrastach. Pasują Ci głębokie nasycone kolory.

Oczy pomalowałabym na malinowy róż ze srebrem i wykończyła delikatnie czarnym. Rzęsy i brwi oczywiście na czarno.
Policzki albo zimnym odcieniem brązu albo jakaś mieszanka różu z czerwnienią (musiałabym widzieć), usta raczej delikatne różowo-czerwone, lub naturalny kolor.


PS co do oczu to możesz spróbowac je "otworzyć" mocno podkręcając rzęsy i obficie tuszując, lub przykleić sztuczne rzęsy. Są różne techniki malowania oczu ale musiałabym CI pokazać, nie potrafię wyjaśnić.
Odnośnik do komentarza
Gość xxMaGda992xx
Radzilabym isc do solarium bo jesli jestes szatynka o ciemnych oczach i brwiiach a na pewno i rzesach to na pewno wygladalabys slicznie w tej sukience z ladna nie za mocna opalenizna;)Nie wiem jak lubisz sie ma,lowac.Moglabys wyslac swoje zdjecie?:D
Odnośnik do komentarza
Gość katieannmaggy
Lepiej już użyć balsamu stopniowo opalającego lub samoopalacza, solarium jest mega nie zdrowe!
Wydaję mi się że wybrałaś za dużo biżuterii, na Twoim miejscu wybrałabym tylko 2 dodatki, np. kolczyki i bransoletka lub naszyjnik i pierścionek - nie wszystko naraz :)
Makijaż:
cielisty cień i kreska zrobiona eyelinerem, do tego mogą być sztuczne rzęsy
a usta w soczystym błyszczyku w kolorze sukni

wiem że temat już nieaktualny, ale porady może się przydadzą innym ;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...