Skocz do zawartości
Forum

Ulubione kosmetyki


Gość chelsea1112

Rekomendowane odpowiedzi

ja używam Oriflame bardzo je lubię jestem zapisana do klubu więc mam też spory rabat

uwielbiam peelingi do ciała mam ich całkiem sporo w domu do stóp, ciała dłoni twarzy najbardziej zadowolona jestem z wygładzającego scrubu cukrowego Milk & Honey Gold cena może wydawać się trochę wysoka ale warto przetestować jest naprawdę wydajny 200ml.

jeżeli chodzi o kosmetyki kolorowe to:
- cienie do powiek są raczej w naturalnych odcieniach ale weszła niedawno nowa seria Very Me cena bardzo przystępna i bardziej intensywne kolory zakupiłam ostatnio i jestem zadowolona :)

Dotleniający podkład pod makijaż Beauty Oxygen Boost przetestowałąm bardzo mi się podoba fajnie kryje po nałożeniu może poczuć przyjemny chłód na twarzy
Odnośnik do komentarza
Z takich kosmetyków do twarzy to zazwyczaj inwestuje w droższe i polubiła tonik l'oreala ostatnio bardzo. Do włosów lubię szampony i odźywki Pantene, a do ciała to z tańszych kupuję najwczęściej bo w końcu balsamy idą jak woda ;) heh więc Ziaja i jej masełka szczególnie czekoladowe i Mariza z poziomkowym masełkiem do ciała :)
Odnośnik do komentarza
Ja ufam tylko dermokosmetykom dostępnym w aptece. I z tych wszystkich upatrzyłam sobie kosmetyki Siquens. Fajnie nawilżają skórę- przez cały dzień a nie tylko przez kilka godzin. Bardzo lubię krem kojąco-łagodzący (szczególnie jak wsmaruję go w twarz okrężnymi ruchami- niesamowicie przyjemny masaż twarzy) i postawiłam na kosmetyki z linii Prevention, które mają zapobiec elastyczności mojej skóry. Zmarszczki będa musiały trochę poczekac zanim mnie dopadną. HA HA :)
Odnośnik do komentarza
Gość elka123
A moją ulubioną firmą jest DANNI. Szczególnie uwielbiam Cake Eye Liner w kremie i puder fixujący. Te dwa kosmetyki są po prostu rewelacyjne! Ponadto na 2 gim miejscu stawiam Bilendę, ale tylko kosmetyki profesjonalne, których nie ma w sklepie - uwielbiam szczególnie maskę do ciała czekoladową :)
Odnośnik do komentarza
Gość marta5558
moja droga proponuję kosmetyki FM. świetna jakość i naprawdę zasługują na uwagę.
co więcej.....

Drogie kobietki korzystając z okazji chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami.
Będąc żoną i matką chciałam zrobić coś więcej dla siebie, by móc dowartościować się w okresie dość trudnym dla mnie. Za namową koleżanki wzięłam udział w pewnym projekcie.
Początkowo wydawało mi się, że nie ma to żadnej przyszłości, kolejna bzdura itp.
Jednak z czasem zaczęło przynosić to efekty! Bo cóż może być dla nas przyjemniejszego jak nie kosmetyki!! Moim zadaniem jest sprzedaż kosmetyków renomowanej marki.
Zajmując się domem i dzieckiem zaczęłam zarabiać, jest to dobre uzupełnienie naszego budżetu, a przy okazji przynosi mi dużo satysfakcji. Moja pierwsze zarobione pieniążki to 370 zł, po 3 miesiącach osiągnęłam wyniki ponad 600zł, a obecnie stawka rośnie z każdym tygodniem.
Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana, wszystko wytłumaczę i odpowiem na każde pytanie by tak jak ja móc rozkręcić swoją „mini firmę”.
gg: 835788
mail: mariodmc@gazeta.pl
Odnośnik do komentarza
ja preferuje przede wszystkim polskie marki np eveline, ziaja, soraya. Ich główną zaletą jest to, że są tanie i moim zdaniem wcale nie odbiegają jakościowo od zagranicznych marek. Ale oprócz tego ja mam bzika na punkcie kolorów opakowań- tzn muszą pasować do mojej łazienki :D a szczególnie te co stoją na wierzchu ;) I w sumie kolorystycznie to chyba eveline robi najciekawsze opakowania ;p
Odnośnik do komentarza
Moją ulubioną firmą jest Hean. Mają do zaoferowania rewelacyjne kosmetyki :D Mają też niską cenę, jak na tak dobre produkty. Moim ulubieńcem jest błyszczyk Fresh Menthol Lip Gloss. Po nałożeniu daje efekt orzeźwienia i naprawdę czuć w nim miętę :*
Nie mogę żyć bez niego ;) uwielbiam ten błyszczyk <3
Odnośnik do komentarza
Gość dzorczq
Takich marek jest całe mnóstwo, wspomnę więc jedynie o tym, co jest u mnie teraz na topie. Chodzi o kosmetyki do paznokci od New Nails. W zasadzie zamawiam u nich prawie wszystkie produkty, które są mi potrzebne. Znalezienie pewnej marki wcale nie jest takie proste ;/
Odnośnik do komentarza
Gość elkaszelka
A ja mam dużo kosmetyków do pielęgnacji Soraya (balsamy, mleczka do ciała, produkty do demakijażu) i jeszcze nigdy nie zawiodła mnie ta marka, więc jest dla mnie numerem 1 :) zobaczcie sobie mleczka do ciała z serii Świat Natury, bo oprócz tego, że zawierają pielęgnujące naturalne olejki, to jeszcze tak pięknie pachną, że nie mogłam się zdecydować który wybrać :D
Odnośnik do komentarza
Nie mam ulubionej marki, ciągle szukam czegos nowego. Jak mi się skończą kosmetyki to robie tak,że kupuje inne, rzadko kiedy te same :) moze po prostu wydaje mi się że będą lepsze od tych poprzednich? hehe nie wiem. Powiem tak: ostatnio zachwycam się żelami pod prysznic o zapachu cytrusów.. ale marki ulubionej nie mam.. patrzę po prostu na to co mnie obecnie interesuje. Identycznie mam z kosmetykami do makijażu.. tusze do rzęs itp. chyba nigdy nie miałam tego samego rodzaju 2 razy.. no chyba ze nie zauważyłam :D myślicie że jestem wybredna? :)
Odnośnik do komentarza
Gość motylek2000
Ostatnio zakochałam się w kosmetykach z masłem shea :) Polecam firmę Institut karite paris. Zamówiłam z ich strony balsam do ciała i jestem zachwycona! Super nawilża ciało, długo się utrzymuje i bardzo ładnie pachnie :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...