Skocz do zawartości
Forum

wiosna bez makijażu?


Gość angela079

Rekomendowane odpowiedzi

Gość angela079
co Wy na to. ja jestem zwolenniczką uwolnienia twarzy od kosmetyków na czas wiosny i lata. zawsze jak tylko robi sie ciepło chowam podkład i puder daleko. jak coś używam na twarz tylko kremu, cieni, kredki i tuszu a na ciało obowiązkowo balsamik :)
czy któraś też stosuje taki odpoczynek od "ciężkich" kosmetyków?
Odnośnik do komentarza
Jestem zdecydowanie Za!!! Tylko krostki czasem kamufluję jakimś lekkim fluidem (ale punktowo) . Poza tym balsamy i kremy nawilżające. I czuję się wtedy właśnie najbardziej seksowna.
P.S. W wiosennym świetle pudry i cienie do powiek wyglądają bardziej ciężko niz zimą...
Odnośnik do komentarza
Gość angela079
to prawda. niektóre cienie do powiek nabierają zupełnie innego blasku. wogóle ja mam tak że jak wiosna nadchodzi to ja bym zmieniła całą kosmetyczkę począwszy od cieni do powiem po kremy i basamy do ciała. to muszą być świeże, wiosenne zapachy.
Odnośnik do komentarza
Gość Klubbinggirl
Hej dziewczyny ;)
Ja również mam takie zdanie jak Wy.
Wiosna, Lato - na mej twarzy na codzien zauwazyć można (i to tez niezawsze) tusz, czasem kredke badz/ eyeliner.
Oczywiscie gdy idę na jakąś imprezę - wtedy zazwyczaj się maluję "cała" :)

Dziwię się moim koleżankom, które nawet podczas opalania mają na sobie puder... Ciągle im mówię, że to straszna głupota, ale one już uzależnione są... heh :)
Odnośnik do komentarza
Gość fallen_angel
tusz, błyszczyk i korektor, mój standard. :)
w sumie zimą dochodzą jedynie fluid i róż i to wszystko. Nie mam zbytnio problemów z cerą, a szczerze mówiąc, wolę podkreślać urodę, a nie się tak bardzo malować (czasem tylko doskoczą jasne cienie do powiek i kredka B) )
Odnośnik do komentarza
Zgadzam się z Tobą! Skóra musi też w końcu trochę odpocząć. A jak się nie ma tej całej tapety to się można ładnie opalić na buzi. Ale warto też pamiętać o tym, aby w te ciepłe pory roku nie robić np. oczyszczania bo to się może źle skończyć. Zawsze nam to powtarzają w Szkole Marzeny Daleckiej.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...