Skocz do zawartości
Forum

Naturalne kosmetyki


Gość malwina82

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Naturalnie

Nagie opalanie polecam, tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości i skóra staje się bardziej jędrna i gładka a piersi jakby stały się trochę większe,bardziej jędrne i kształtne.Teraz pozostaje tylko picie kawy nago rankiem

Odnośnik do komentarza
Gość GafaDominia
W dniu 3.12.2021 o 15:52, Gość Megi napisał:

Ja stosuję naturalny krem na egzemę od Hermz https://hermzlabs.pl/collections/frontpage/products/healpsorin-cream-50ml i to jeden z lepszych kremów jakie używałam. Przynosi ogromną ulgę podrażnionej skórze.

A na przykład używałyście drażetek Merz Special dla odżywienia skóry wewnątrz? Polecam

Odnośnik do komentarza

Od zawsze zwracam uwagę na skład kosmetyków. Od dwóch/trzech lat używam w 80% tylko kosmetyki, które mają od 95% składników naturalnych. Wiele takich kosmetyków można znaleźć w sklepie kosme.pl. Kupuję u nich np. naturalne kremy do twarzy (https://kosme.pl/pol_m_Twarz_Pielegnacja-twarzy_Kremy-do-twarzy_Kremy-naturalne-4073.html) dostępnych jest tam sporo marek, również tych profesjonalnych.

 

Odnośnik do komentarza

Mam skórę naczynkową i nie każdy kosmetyk jej odpowiada. Za mną wiele prób i nieudanych zakupów w poszukiwaniu odpowiedniego kremu. Od dwóch miesięcy testuję krem Couperose-stop od APIS i jak na razie efekty są super! Oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza

Jedną z moich ulubionych firm produkujących kosmetyki naturalne jest Apis. Stosuję od nich kosmetyki do twarzy i ciała, a ostatnio odkryłam nawet ich serię do włosów Amarantus Care i wszystkie sprawdzają się rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza

Zawsze zwracam uwagę na skład kosmetyków. Powiem Wam, że jest pod wrażeniem kosmetyków od bielendy haha mają dobre składy i są produktami wegańskimi. Polecam serię dla każdego w sumie, rose quartz! 

Odnośnik do komentarza
Gość Calinka

Coraz więcej marek skupia się na naturalnych składnikach w swoich produktach ? Aktualnie mam możliwość używać kosmetyków z bielendy, dostałam w prezencie od przyjaciółki ❤️ Od niej dostałam serum i krem z blue matchy, a sobie sama zakupiłam maseczkę w słoiczku skin restory mask ? 

Odnośnik do komentarza

Kosmetyki naturalne to dla mnie must have w pielęgnacji. Widać oczywiście poprawę skóry, moja stała się rozświetlona, miękka i o wiele mniej posiadam wyprysków ? Aktualnie stosują zaawansowaną pielęgnacje od amvi cosmetics! 

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.05.2022 o 08:44, Gość Eliza napisał:

Kosmetyki naturalne to dla mnie must have w pielęgnacji. Widać oczywiście poprawę skóry, moja stała się rozświetlona, miękka i o wiele mniej posiadam wyprysków ? Aktualnie stosują zaawansowaną pielęgnacje od amvi cosmetics! 

U mnie też się bardzo sprawdzają kosmetyki od amvi!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...