Skocz do zawartości
Forum

Naturalne kosmetyki


Gość malwina82

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie frashe trochę ten biust powiekszyło. Od razu zazznaczam,ze jeśli spodziewasz się powiekszenia takiego jak przy operacji plastycznej to się zawiedziesz. Jeśli jednak chcesz biust podnieść i ujędrnić to bedzie to dobra decyzja. No i trzeba być konsekwentnym czyli codziennie wcierać serum w biuścik. Tylko wtedy może być dobry efekt.

Odnośnik do komentarza

Hildegard Braukmann ma super produkty - naturalne kosmetyki, mała kasa, bardzo fajna jakość. Kwestia taka, jaką macie cerę, czego tak dokładnie potrzebujecie, ale tutaj głównie chodzi o to, że ich kosmetyki po prostu działają. Nie mamy żadnych problemów, ta nasza cera wygląda naprawdę spoko i o to tutaj chodzi.

Odnośnik do komentarza

Na pewno polecam Hildegard Braukmann, mają genialne kosmetyki i tutaj faktycznie widoczna jest duża różnica. W praktyce wszystko zależy od tego, jaka cera, jakie dopasowanie kosmetyków. One mają naprawdę dobrą ceną i po prostu w naszym przypadku działają.

Odnośnik do komentarza

W temacie dermokosmetyków dla bardziej wymagającej skóry to stronę e-naturalne.pl mogę podpowiedzieć. Dobrze zaopatrzony sklep, szczególnie łagodzący olejek z aloesem dobrze na mnie wpływa, mam problemy z trądzikiem i odkąd nakładam olejek to jakoś skóra sobie radzi, nie ma takich zaczerwienień jak wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Hildegard Braukmann ma genialne produkty i właśnie na nie radzę postawić. Używam tego od dosyć dawna, wszystko jest w porządku. Zależy co konkretnie chcecie osiągnąć. Jeśli chodzi o cerę suchą to oni mają naprawdę rewelacyjne produkty - widać, że używanie tego cokokolwiek daje.

Odnośnik do komentarza

Hildegard Braukmann ma genialne kosmetyki.
Jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Po prostu widzę efekty ich używania. Cera wygląda normalnie, zdrowo, ładnie - w przypadku mojej suchej cery o efekty jest trudno, a tutaj jednak je widziałam.

Odnośnik do komentarza

Osobiście używam tylko naturalnych kosmetyków. Jeżeli szukasz, co poprawi jakość twojej cery, będzie efektowne, pięknie pachnące oraz w 100% ekologiczne to polecam kosmetyki od Pat&Rub do codziennego użytku. Niedawno odkryłam tę markę i teraz już nie mogę kupować innych!

Odnośnik do komentarza
Gość Monimoni33

Pewnie,że staram się zwracać uwage na skład kosmetyków. Szczegolnie,ze jestem posiadaczką bardzo delikatnej skóry, no i jestem już w pewnym wieku, tak wiec chciałabym dostarczyć skórze tego co jest najlepsze ;)

Polecam zajrzeć sobie na stronę sklepu Olivia plum https://www.oliviaplum.pl - jest to niewielka firma, robia tam metoda na zimno naturalne mydła na bazie oliwy z oliwek. Uwielbiam równiez ich olejki.

Odnośnik do komentarza
Gość malinakolina

Od zawsze zwracam uwagę na skład kosmetyków. Lubię jak są naturalne i mają krótki skład. Trudno było znaleźć odpowiedni podkład ale zdecydowałam się na podkład kryjący z eshopannabelle. Bardzo ładnie zakrywa wszelkie przebarwienia przez co skóra wygląda jedwabiście i jednolicie.

Odnośnik do komentarza
Gość Kamilla36

Uważam, że każda kobieta powinna mieć w swojej kosmetyczce kosmetyki naturalne. Nawet demakijaż powinien być takimi kosmetykami robiony. Skóra jest wtedy odżywiona, nawilżona, a demakijaż jest bardzo dokładny bez wysiłku. Już za pomocą niewielkiej ilości kosmetyku można zmyć swój makijaż (oczywiście jeśli jest to kosmetyk dobrej jakości)

Odnośnik do komentarza
Gość Mirrme

Polecam strony takie jak
mazidła
eco spa
zrób swój kosmetyk
czy biochemia urody
Dzięki nim mozna samodzielnie zrobić swoje własne kosmetyki, które będa miały składy o wiele lepsze od tego co mozna znaleźc w sklepach.

Jeśli jednak nie macie czasu na robienie kosmetyków, polecam zajrzeć sobie tutaj: https://www.cefarm24.pl/kosmetyki-naturalne.html W aptece jest spory dzial z kosmetykami naturalnymi z dobrym składem. Polecam szczególnie firmę Alkemie.

Odnośnik do komentarza
Gość helka829002

Firma https://yope.me/
posiada świetne polskie kosmetyki, które są niemalże w 100% naturalne. Uwielbiam takie połączenia, ponieważ nie dość, że wspieramy polski rynek kupując takie produkty, to jeszcze dodatkowo dbamy o naszą skórę. Koniecznie muszę powiększyć swoją kolekcję kosmetyków o ich produkty.

Odnośnik do komentarza

Niewątpliwe kosmetyki naturalne biją w ostatnich czasach wszelkie rekordy popularności. Wpisują się przede wszystkim w modny trend zdrowego i ekologicznego stylu życia. Warto jednak nauczyć się podstaw ich wyboru. Nie wszystkie kosmetyki naturalne są w istocie naturalne. Prawo nie definiuje ich jakości pod tym kontem. Producenci stosują zatem różne kryteria i sztuczki, by zwiększyć swoją sprzedaż. Warto o tym pamiętać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...