Skocz do zawartości
Forum

Ranek przed szkołą. ;p


Gość xXxWhite_AngelxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xXxWhite_AngelxXx
Ciekawa jeste o której wstajecie zeby sie wyszykować do szkoły. Bo ja jak mam na 8 (a zawsze na ta godzine mam) to wstaje o 6.15 i sie ze wszystkim wyrabiam czyli z: szybkim prysznicem, śniadankiem, uczesnaniem i nawet czasami spakowaniem. Do szkoły nie chodze tylko mnie tatus wozi o 7.30 wychodze z domu i o 7.45 czekam juz z kolezankami na lekcje. A u was jak to jest??:smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
Spoko:D No wiec ja mam troszke gorzej. Jak mam na 8(czyli zawsze) to MUSZE wstawac przynajmniej o 6. Mimo to ze nastawiam sobie budzik to jestem nie przytomna i wylaczam go zeby sobie pospacpoiej szybciutki prysznic(chociaz to nie takie latwe kiedy jestem senna), ubieranie sie, czesanie, lekki makijaz. Pozniej jem sniadanko i karmie moje domowe zwierzatka. A pozniej o 6.55 wychodze na autobus(niestety mieszkam poza miastem i autobusy kursuja do mojej miejscowosci co kilka godzin) a w szkole jestem o 7.25:D sama nie wiem jak sie ztym wszystkim wyrabiam:lol:
Odnośnik do komentarza
Gość fallen_angel
ja wstaję o 6:15, jem śniadanie, na mycie przeznaczam pół godziny, na czesanie i malowanie 20 minut, pakuję się i prasuję wieczorem więc nie muszę tego robić, karmię, czeszę itp.kota a później o 7:35 wyciągam rower i pędzę do szkoły
Odnośnik do komentarza
Gość katieannmaggy
ja wstaję o
1) w najlepszym przypadku o 6:45, myję się, pakuję plecak, wychodzę z psiakiem, i ok. 7:30 mama nas (mnie i brata) odwozi do szkoły
2) w gorszym przypadku o 7:00 wtedy też myję się, pakuję i spaceruję z pieskiem i wtedy w biegu wyjeżdżamy o 7:45 a moja mama się spóźnia do pracy jakieś 20 min...

I w 80% jest ten drugi przypadek... ;)
Odnośnik do komentarza
Gość Mrs_Zelmerlow
Jeśli mam do szkoły na 8.00 (mam tak cztery razy w tygodniu) to wstaje o 5.20, ponieważ moi rodzice też śpieszą się do pracy i jest walka o dostęp do łazienki. Jak już uda mi się wejść to myję się, ubieram, troszke maluje, czeszę, jem śniadanie i wychodzę z domu ok. 7.30. O 7.35 jestem już w szkole i czekam z koleżankami na dzwonek.
Odnośnik do komentarza
Gość Claudia_3000
ja w gimnazjum mialam na 8 i zazwyczaj wstawalam o 6.20 i mylam sie, ubieralam, prostowalam wlosy, malowalam lekko i lecialam na autobus na 7.25 ;P czasem bylo tak ze ja wychodzilam z domu a autobus stal na przystanku. no ale dobiegniecie zajmuje mi ok. 2 minuty xP
a teraz ide do liceum i autobus bede miala o 6.35 wiec bede wstawac o 5.00 ...
Odnośnik do komentarza
Hmm...ja wstaje o 6;40.Mam do szkoły na 8;10..Wstaje ,myje sie,czesze,ubieram,jem,oglądam jakiś program w telewizji czekając na telefon od koleżnki z którą jade do szkoły...Mieszkam 15km poza miastem wiec jesteśmy gdzieś tak 8;12 w szkole
Odnośnik do komentarza
Ja do szkoły też mam zawsze na 8, czasami się zdarza, że na 9 lub 10, ale tylko jak jakiegoś nauczyciela nie ma w szkole . Z reguły wstaję między 6 . 50 - 7. 10 . Ubieram się, odświeżam, czeszę włosy , jem śniadanko, myję ząbki, maluję się, pakuję co zapomniałam wieczorem ;D Czasami do szkoły wozi mnie tata, wtedy wyjeżdżam około 7 . 40 . Jeśli sama idę to wychodzę około 7 . 35 :D Jak dojdę do szkoły to mam jeszcze czas aby zanieść plecak pod klasę i pogadać z kumpelami :D
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...