Skocz do zawartości
Forum

Do prostowania włosow ?


Gość BeMyGuest

Rekomendowane odpowiedzi

spróbuj Hot Liss krem wygładzający;) piszą, że włosy dużo łatwiej się prostują, a dzięki technologii Termo-Ochrona masz zapewnioną ochronę Swoich włosków:) sama nie próbowałam, ale mam taki zamiar:D mam fioletowy sunsilk, ale mnie nie zadowala:no:
Odnośnik do komentarza
już kupiłam Hot Lissa... jak na moje wiecznie pofalowane(w tym KAŻDY w inną stronę) włosy, przy czym mam je wycieniowane tak, że mam dwa piętra włosów i ta górna warstwa wiecznie się wywija i nigdy nie mogłam do ładu doprowadzić, włosy nawet po spaniu są proste! włosy łatwo się prostują, krem nie obciąża włosów, nie przetłuszczają i nie są "przyklapnięte" tak jak po sunsilku. nie wiem co z ochroną, bo zaczęłam dopiero używać:) kupiłam za dokładnie 14.49 w Rossmanie
polecam z czystym sumieniem!:D
Odnośnik do komentarza
Gość pysiaaa94
Ja używam fluidu prostującego z Joanny :) Moje wlosy sa wyprostowane i podobaja mi sie :) wprawdzie nie ma takiego efektu jakbym miala wyprostowac je prostownica ale na szczescie nie mam juz tych bardzo dziwnych FAAL ;/ :) xD:);):smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
Gość perelka__Sweet
NIe mam az tak strasznie kreconych wlosow ale nie sa rowniez calkiem proste. Dlatego chcialabym zastosowac jakis preparat lub szampon prostujacych wlosy. Tylko zeby nie byl za drogi i nie niszczyl wlosow . Z gory dziekuje za wszytskie info :)
Odnośnik do komentarza
ja byłam u fryzjerki i uzyła mi do prostowania włosów płyn do spryskiwania wlosów o nazwie MATRIX,to jest taka bytelka o pojemności około 150ml.nie mozna tego kupic w zwyklym sklepie ale mozna to zamówić,przynajmniej u mojej fryzjerki,kostuje 45zł,myślę ze warto bo jest wydajny i jest godny polecenia
Odnośnik do komentarza
Gość matrioszka

kejtik napisał/a:
Jak prostowanie to tylko prostownica plus jedwab bio silk, jakoś kosmetyki prostujące nigdy się u mnie nie sprawdziły, może są dobre dla mniej falujących włosów? :(

Zgadzam się. Masz falujace włosy to nie rozprostujesz ich dobrze byle kosmetykiem. Najlepiej zainwestować w prostownicę. Najlepsza, jakiej do tej pory używałam: Philips HP 4667

Odnośnik do komentarza
Witam ;] Prostuje włosy codziennie i uzywam przy tym płynu wygładzającego Schwarzkopf Osis+ , którego kupiłam w salonie fryzjerskich. Włosy sa po nim miękkie i zdrowiej wyglądają, jednak za taką cene (65zł) uważam że efekt powinien byc znacznie lepszy. Podobny efekt daje jedwab do wosów np. Biosilk, w rossmanie, który wystraczy na długo,a przy tym mniej osztuje. Pozdrawiam xD
Odnośnik do komentarza
Gość ewelaska
Ja do prostowania włosów uzywam tylko grubej szczotki :) i suszarki oczywiście:) włosy się tak bardzo nie niszczą a są proste :) prostownice już dawno odstawiłam w kąt a w zasadzie takich specjalnych preparatów nie używam, ponieważ nigdy jakoś nie wierzyłam w ich skuteczność :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...