Skocz do zawartości
Forum

Grzywka


Gość Kasia____

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia____
Cześ wiec tak są wakacje a ja chciala bym cos zmienic .Padło na grzywke zastanawiam sie nad calkiem prosta grzywka tylko nie wiem czy ona bedzie do mnie pasowac.

mOJE ZDJECIE(sORY ALE NIE CHCE MI SIE ROBIC NOWYCH FOTEK WIEC BIORE PIERWSZA LEPSZA

www.fotka.pl/albumy/backward/1,Ja/27646780..

a tu grzywka o jaka mi chodzi

www.fotka.pl/albumy/backward/2.bllee/27646832,,

Proszę o radę:bigrazz:
Odnośnik do komentarza
Gabriela ma rację - napracować się trzeba bardzo. Szczególnie jeśli ma się włosy podatne na wilgoć, bo wystarczy chwila i grzywka wygląda jak zwierzątko nad czołem. Jeśli zauważyłaś u siebie taką "podatność" to od razu proponuję zaopatrzyć się w prostownicę. Ja mam taką: www.electro.pl/produkt-MPM_PRODUCT_Prostownica_BWT_B54_-13982,184.html, nie kosztuje dużo, a sprawdza się bardzo dobrze.
Odnośnik do komentarza
Miałam taką grzywkę i faktycznie, tak jak wspomniały dziewczyny - strasznie dużo z nią roboty. Gdy jej nie układałam wyglądało to tak, jakby mokry chomik przykleił mi się do czoła -,- . Ogólnie mówiąc po miesiącu miałam jej serdecznie dość, ale jeśli jesteś gotowa prostować ją każdego ranka to efekt faktycznie fajny.
A prostownicę polecam REMINGTONA - jestem szczęśliwą posiadaczką i nie wymieniłabym jej na nic innego.
Odnośnik do komentarza
grzywka fakt fajna sprawa ale tylko jesli powstanie z rak fachowca :lol: dzisiaj bylam u fryzjerki zrobic sobie fryzurke 3 z 2galerii fryzur z grzywka i normalnie myslalam ze padne jak sie zobaczylam. moj 'fryz' wogole nie przypoimnal tamtego z fotki:upset: w domu po wlasnej 'korekcie' z moim fachem w reku i umiejetnosciami stwoerdzilam ze bd sama sobie scinac wlosy:lol:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...