Skocz do zawartości
Forum

dobór koloru . Pomocy !


Gość exxttt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !
Już od dłuższego czasu marzy mi się na głowie jaśniutki blond.
Jednak muszę szczerze przyznać, że boję sie takiego eksperymentu.
Nie wiem czy będzie mi pasował.
Mam długie proste włosy, naturalnie jestem ciemną blondynką o dużych niebieskich oczach i raczej jasnej, złocistej karnacji.
Cudowny i właśnie taki mi się marzy kolorek ashley tisdale kiedyś. Ten ciemniejszy blond .
Czy możecie mi doradzić co zrobić.
Z czasem jeśli ktoś naprawdę będzie chciał mi pomóc mogę udostępnić zdjęcia.
Pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
też jestem ciemną blondynką, ale o oczach zielonych;) i też chcerm jaśniutki blond;) Również boje siue takiego eksperymentu dlatego w najbliższą środę zrobie najpierw pasemka, nie tak gęste jak sie robi i sprawdze jak wygląda ten kolorek;) a Do niebieskich oczów jany bląd wygląda ślicznie:) Mój kolor mi się znudził już, jest dla mnie nijaki dlatego troszkę po częsci chcem go rozjaśnic;) Jeśli się boisz to zrób tak jak ja;)
Odnośnik do komentarza
jesli obie jestescie blondynkami naturalnymi to nie ma czego sie bac bo nie trzeba bedzie bardzo rozjasniac wlosow;)
aha no i kolor oczu nie decyduje o tym czy dany kolor wlosow bd do nas pasowal a raczej kolor karnacji;) wiec tak jesli macie cere brzoskwiniowa o cieplym odcieniu to wybierajcie farby w cieplych odcieniach i na odwrot;)
Odnośnik do komentarza
tysia_90 napisał/a:
też jestem ciemną blondynką, ale o oczach zielonych;) i też chcerm jaśniutki blond;) Również boje siue takiego eksperymentu dlatego w najbliższą środę zrobie najpierw pasemka, nie tak gęste jak sie robi i sprawdze jak wygląda ten kolorek;) a Do niebieskich oczów jany bląd wygląda ślicznie:) Mój kolor mi się znudził już, jest dla mnie nijaki dlatego troszkę po częsci chcem go rozjaśnic;) Jeśli się boisz to zrób tak jak ja;)


dziękuję bardzo za radę ;d . Szczerze powiedziwaszy to ja do tego blondu już od dłuższego czasu się przymierzaam i obecnie jestem ciemną blondynką . Wiwerzch mam swój naturalny natomiast włosy od spodu mam asny blond , nie jednolity ponieważ potraktowane były rozjaśniaczem :) . { maam długie włosy } :D
No , ale cóż boję się , że popełnie błąd co do zmiany kolorku. ..
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...