Skocz do zawartości
Forum

pomocyyy!!:)


Gość Kamilija

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamilija
również mam zamiar ściąć włosy ale nie mam pojecia jak. mam bardzo zniszczone włosy farbowaniem i sadze ze jakieś konkretniejsze cięcie mogłoby je wzmocnić. Myslicie ze to dobry pomysł??
a może jest jakiś inny sposób na regeneracje moich włosów?
Odnośnik do komentarza
jest duzo sposobow. moze to byc np. codzienne stosowanie szamponow, odzywek i masek dla wlosow zniszczonych badz suchych. mozesz oczywiscie sciac wlosy ale to niewiele pomoze. efektem tego moze byc tylko siano na glowie.najlepiej jesli zrezygnujesz z prostowania wlosow (jesli je oczywiscie prostujesz) chociaz wiem ze to uzaleznia..;) aha i pamietaj ze suszenie wlosow goracym powietrzem wysusza wlosy wiec najlepiej zainwestowac w suszarke z regulacja mocy i temperatury suszenia (a jest ich teraz nie malo) albo czekac az wlosy same wyschna:D
Odnośnik do komentarza
Gość Kamilija
stosuje odpowiedni szampon a dwa razy w tygodniu odpowiednia maseczke do włosów, ale to mało pomaga...
chyba najlepiej byłoby dla mnie gdybym przestała farbowac włosy...
ale jak z bardzo ciemnych<prawie czarnych> wrócic do naturalnego koloru<blond>?
czy to ich jeszcze bardziej nie osłabi?

z góry dziękuje za odpowiedzi:)
Odnośnik do komentarza
oslabi i to bardzo. ale jesli chcesz powroci do blondu to udaj sie do fryzjerki. ona zobi ci to profesjonalnie, dobierze wlasciwy odcien itp. no i oczywiscie mozesz miec pewnosc ze kolor koncowy napewno bedzie blondem a nie np. zielonym;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...