Skocz do zawartości
Forum

nowa frzyurka :)


Gość Sissi1601

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sissi1601
hej!
mam wielką prośbę
chce zmienić fryzurkę ale za bardzo nie wiem jak...
dalej chce zostać przy grzywce
tu są moje fotki www.sissi1601.fotka.pl
i jeszcze jedna sprawa... mam bardzo geste włosy...
czekam na odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Witam mam bardzo wielka prosbę pomóżcie mi dobrać fryzurkę,bardzo chcialabym zmienic-cos ale nie wiem czy bedzie mi to pasowało-myslałam o grzywce-chociaz boje sie ze ona nie bedzie mi pasowała;/;)
www.fotka.pl/profil/Majasyy
Odnośnik do komentarza
Witam.
Stylistka doradziła mi, fryzure nr. 1 z galerii "fryzury z grubych włosów" bardzo mi się ona podoba i chciałabymm sobie taką zrobić. MOje pytanie, to jak mam wytłumaczyc fryzjerce ta fryzurę, tak żebym była potem zadowolona z niej, a nie jak zwykle wyszła z salony z nosem na kwinte. Z gory dziękuje.
Odnośnik do komentarza
Gość marzenad08
mam gruszkowy ksztalt twrzy obecnie mam wlosy do ramion proste jestem troche przy kosci i chciala bym zmienic fryzurke tzn sciac jakos wlosy tylko nie wiem jak nosilam juz grzywke ale mi sienie podoba na boku tez mialam tez lekkie lokico bardzo mi sie podobalo jednak mimo to nie wiem czy podciac wlosy tylko lekkoi nadac im tylko ksztalu czy mocniej prosze o jakas rade:rol::rol:
Odnośnik do komentarza
witam mam wielka prośbe chcialabym zmienic fryzurkę i kolor włosów tylko nie bardzo wiem na jaka ?.Mam gęste włosy i do tego kręcone a teraz po urodzeniu dziecka nie mam zbytnio czasu na stanie godzinami przed lustrem aby je ułożyć :(:(:(prosze o pomoc !!! i szybka odpowiedz Może jakies propozycje zdjęć z góry dziękuje i pozdrawiam :)

nasza-klasa.pl/profile/7888239/gallery/album/2/1
Odnośnik do komentarza
Gość alutka1985
Witam serdecznie
Zwracam sie do Pani o pomoc . Jak wiekszosc z nas chce wygladac ładnie i kobieco . No ale nie uda nam sie to bez fachowej pomocy !! Prosiła bym o dopasowania odpowiedniej fryzur oraz odpowiedniego koloru . Dziekuje serdecznie i pozdrawiam p,s zdjecia wysłałam juz na pani strone z mojego;) e-meil alutka1985@op.pl;)
Odnośnik do komentarza
Witam... ;)
Chciałabym zmienić fryzurkę... mam już trochę dość moich aktualnych włosów... sa dość długie i nie zamierzam zmieniać ich długości... myślałam o cieniowaniu anie nie mam pojęcia...
mam okrągłą buzie i nie potrafię dobrać fryzury...
Bardzo proszę o pomoc...!!! to są linki do moich zdjęć.
nasza-klasa.pl/profile/14173896/gallery/album/3/30
http:/nasza-klasa.pl/profile/14173896/gallery/album/3/9
Odnośnik do komentarza
Gość Natalia19CMG
Cześć wszystkim... mam mały problem...chciałabym zmienić swoją fryzurę tylko nie mam pomysłu na jaką, mam gęste długie wlosy....znudzila mi się juz taka fryzura.... Nie mam pojęcia co do mnie pasuje.....plisss pomóżcie mi ;) a tu znajdziecie moje foty aby wiedziec jak wygladam aby co kolwiek powiedziec i mi doradzic...
nasza-klasa.pl/profile/9846048/gallery/album/2
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...