Skocz do zawartości
Forum

Ciąża czy może jednak @


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Z mężem staram się o dziecko. Mam okresy średnio po 27-28dni. Ostatnią @ miałam 11.01.2015. Współżyłam w dni płodne we mnie. Do @ jeszcze 5 dni ale strasznie jestem nie cierpliwa. Proszę o pomoc albo choć o nadzieję. Zaobserwowałam u siebie gesty biały śluz bezwonny (infekcji na pewno nie mam), szyjka macicy jest wysoko i twarda, boli mnie bardzo delikatnie podbrzusze i mówią piersi. Wiem że moge nadimpretowac objawy, ale bardzo chcemy dziecko choć jesteśmy po jednej stracie. Rok temu poronilam. Moje pytanie czy któraś z Pań miala podobnie i zobaczyla upragnione kreski na teście? Dodam że mam lekko podwyższoną temp 36.9

Odnośnik do komentarza

Cześć, niestety jak się bardzo chce dziecka, to często tak od razu go nie ma. Jeśli jesteś ogólnie zdrowa, tzn, nie masz problemów hormonalnych ani anatomicznych, to może zajdziesz już w ciążę. Pamiętaj, że zachodzenie w ciążę to dla organizmu proces. Daj sobie czas i pójdź za trzy tygodnie do ginekologa, on najlepiej określi, co się dzieje. Każda kobieta przechodzi zapłodnienie inaczej, możesz usłyszeć historie, jak to od momentu współżycia niektóre kobiety już czuły się zapłodnione, a niektóre przez trzy miesiące nic nie czuły i miały okres. Najważniejsze to nie denerwować się, stres Ci w niczym nie pomoże. Trochę cierpliwości i dobrego lekarza, no i oczywiście częstego, dobrego seksu:)

Odnośnik do komentarza

Właśnie to jest to ty chcesz masz warunki a tu nic, nie idzie. A takie małolaty raz dadzą i zaraz wpadka. Świat jest nie sprawiedliwy. Mam nadzieję że zobaczę swoje dwie śliczne czerwone kreski na tescie i wszystko bedzie ok. Pracuje w biurze odrzywiam sie zdrowo czesto współżyje (jedna z przyjemniejszych rzeczy w tym wszystkim).

Odnośnik do komentarza
Gość spinka34

Ja też miała podwyższoną temperaturę, ciągle było mi gorąco. Bolał mnie brzuch, ale jakoś inaczej niż zwykle. No a gdy nie dostałam @ , zrobiłam sobie test i wyszedł negatywny..... Tydzień póxniej zrobiłam drugi test i wyszedł też negatywny!! A gdy zaczęłam wymiotować jak kot, poszłam do lekarza i dopiero on stwierdził ciążę....5 tydzień!Daj znać co tam się u Ciebie dzieje i czy masz dobre wieści:)

Odnośnik do komentarza

Zależy mu na szybkim wykryciu ciąży bo mam 6-scio miesiecznego Kocurka Leona i niewysterylizowanego. I sie martwię by nie mieć tokoplazmozy, bo Leos beze mnie nie wytzymuje dnia chodzi i placze, szuka mnie i lubi na moim brzuchu drzemac. Na razie mu nie zabraniam ale jak bede w ciazy to będę musiała go od separowac od siebie i mąż bedzie musiał się nim zajmować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...