Skocz do zawartości
Forum

czy to jest nekanie?


Gość hytryh

Rekomendowane odpowiedzi

Ok zrobilam glupote napisalam pewnej lasce 2 emaile.pierwszy w 2011 drugi 2015.w jednym napisalam jej ze zszarganie opini w pracy jest nielegalne a w drugim wysmialam to co ona w tej chwili robi.emaile mialy 2 zdania,to wszystko.Teraz tamta grozi mi ze mnie zaraportuje musze przyznac ze boje sie.Czy dwa @to jes juz nekanie?

Odnośnik do komentarza

Nękanie (stalking) definicyjnie to złośliwe i powtarzające się nagabywanie, naprzykrzanie się czy prześladowanie, zagrażające czyjemuś bezpieczeństwu. Tutaj nie chodzi o ilość maili, ile bardziej pewnie o ich treść. Jeśli obawiasz się tego, że ktoś może Cię oskarżyć, po prostu przeproś, napisz, że zachowałaś się bezmyślnie i że już więcej się to nie powtórzy. Mam nadzieję, że to poskutkuje i obędzie się bez poważniejszych konsekwencji. A na przyszłość dwa razy pomyśl, zanim coś zrobisz. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Pierwszy mail nie ma nic wspólnego z nękaniem, natomiast drugi ma całkiem sporo, i gdyby takich jak on było więcej, można by rzeczywiście zarzucić Ci celowe i uporczywe działanie, także nie pisz więcej tego typu. Bo pierwszy to było zwyczajne, konkretne stwierdzenie, wszystko jedno, czy faktu czy jedynie Twojej opinii. Natomiast drugi był wyśmiewaniem się, czyli działaniem złośliwym, generalnie uprzykrzającym życie, więc bardzo do tego pasuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...