Skocz do zawartości
Forum

Czy jest ryzyko ciązy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , ostatnio mialam dwumiesieczną przerwe w braniu tebletek antykoncepcyjnych.Od 15.01.2015 znów zaczęłam przyjmować tabletki tylko inne niż poprzednie . Czasem zapominałam brać o danej godzinie , czasem pół godziny różnicy a czasem ponad godzine. Zdarzalo mi się tak ponieważ sie odzwyczaiłam. Teraz mam juz ustawione przypomnienie. Obawiam się czy tabletki działają prawidłowo czy tez nie ? Czy przerwa w braniu tabletek tez ma znaczenie ? Mój organizm musi się przyzwyczaic do nowych tabletek , czy działają odrazu ? Pytam bo mój chłopak ostatnio we mnie doszedł i się zastanawiam czy jest się czym martwić czy też nie. Pomocy.

Odnośnik do komentarza

Chciałabym dodac , ze 14.01.2015 miałam tylko lekkie plamienie i nie wiedziałam czy to napewno okres. Bo była to dosłownie kropelka krwi, dopiero w nocy zauwazyłam ze to napewno miesiączka więc pierwszą tabletke przyjęłam 15.01.2015 . Teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam, nie byłam pewna czy to okres ponieważ przez odstawienie tabletek nie miałam go 2 miesiące, i pomyslalam ze plamie. Ale w nocy byłam już pewna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...