Skocz do zawartości
Forum

nie mogę przebywa we własnym domu


Gość lionka11

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu w moim mieszkaniu zdarzył się wypadek, mój chłopak w nocy podczas snu dostał ataku serca, na szczęście go odratowali. Wpadłam po tym wydarzeniu w panikę o swoje zdrowie. Nie mogę spać bo boję się, że mnie to też spotka. Mało tego-nie mogę przebywać w swoim mieszkaniu, bo myśli o tym narastają, przebywanie tu budzi lęk i panikę , od razu słabo się czuję, nogi się pode mną uginają. Ogólnie po tym wszystkim źle się czuję, mam podwyższone ciśienie, ciągle się boję, drżą mi ręce, mało jem,nie mam w ogóle apetytu. Nie mieszkam już z tym chłopakiem, bo kilka miesięcy po tym rozstalismy się z innych powodów, ale te myśl pozostały. Co zrobić, aby dom przestał mi się z tym kojarzyć, ponad to chciałam zapytać o moje zdrowie-czy to jakas reakcja na nerwy??Co zrobic??

Odnośnik do komentarza

lionka11, możliwe, że Twoje dolegliwości mają charakter nerwicowy, ale należałoby to sprawdzić u lekarza psychiatry. Prawdopodobnie ciężkie przeżycie, jakim był atak serca u Twojego chłopaka, uruchomił mechanizm lękowy i wskutek silnego stresu rozwinęła się nerwica. Powtarzam jednak, że konieczna jest konsultacja u lekarza. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...