Skocz do zawartości
Forum

Obsesja związana z HIV


Gość Lukasz87NSZ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lukasz87NSZ

Co mam robić :( wraca obsesja związana z HIV myślenie że ktoś może być chory dopytywanie się w kulko czy zabezpieczala się czy napewno strach ze mogę być nosicielem i szukanie objawów :( ok sypiałem z kobietami ale to nie były prostytutki z domów publicznych

Odnośnik do komentarza
Gość Lukasz87NSZ

Właśnie ja mam już kogoś i do czasu było fajnie nie mislałem o tym aż wyczytałem ze suchości ust może świadczyć o HIV i zaczeło się Myślenie w pewnym momencie zaczołem płakać bo jestem niewolnikiem swoich misli

Odnośnik do komentarza

Suchosc w ustach jest tez oznaka stresu,spozywaniem duzej ilosci soli, paleniem papierosow,moze tez byc od cukrzycy. Proponuje wyciszyc sie i wykonaj badania na HIV i partnerke ttez delikatnie o to popros i zobaczysz wszystko bedzie ok, bo inaczej wwykonczysz sie psychicznie. Postaraj sie przestac widziec w czarnych kolorach...zycie nie tylko jest czarno-biale, ale ma rowniez odcienie szarosci ;). Glowa do gory

Odnośnik do komentarza

To tylko Ty wiesz...ale ja wiem dlaczego bym zadawal sobie takie pytanie i by mnie to gneilo. Trafiles na dziewczyne z ktora moze masz powazne plany juz na stale. To co robiles wczesniej uwazasz teraz za blad, ale uwierz kazdy popelnia bledy. Moze sie boisz, ze ktoras Ciebie zarazila, bo teraz non stop sie slyszy o roznych przypadkach. Zbadaj sie o na serio sie wykonczysz badz wierny jednej dziurce, a zobaczysz odetchniesz gleboko i bedziesz zyc pelna piersia. Tak mi przyszlo do glowy teraz, a moze to z nudow wymyslasz sobie i wmawiasz, zajmij sie czyms bo napewno masz jakies pasje, jak nachodza mysli o chorobie odwracaj je i plisssss nie czytaj o chorobach w necie.

Odnośnik do komentarza

To juz prroblem rozwiazany. Zebys nie myslal kombinowal i dolowal siebie zrob badania i po problemie bo moim zdaniem boisz sie, ze mozesz ja zarazic i stracic ja i doszukujesz sie symptomow choroby. Tylko wiesz co?...zastanawia mnie co bylo u Ciebie motorem do takiego myslenia? Ktos z otoczenia zachorowal? Albo moze ktoras z tych panienek cos zasugerowala, albo moze ktos cos palnal na temat Twoich podbojow, bo musialo byc cos jakis impls, ktory w Tobie zapalil czerwona lampke

Odnośnik do komentarza
Gość Lukasz87NSZ

Nic nie palnoł rano wstałem jak niby nic w południe po małym jedzeniu jedneło mi w banie misl sprawdzę w necie przyczyny suchości w ustach bo moja partnerka stwierdziła Łukasz blady coś jesteś i usta masz blade i jak sprawdziłem to osłupienie bo wyszło hasło HIV i strach i szukanie kiedy to mogło być i poszlem taki głupek na morfologie krwi WBC wyszło mi 12,5 potem sugestia niech pan zrobi CRP wyszło w normie potem pytanie do mnie było pytanie był pan natczo a ja przyznalem ze jadłem. Potem po pracy kolejne badanie WBC wyszło 10,8

Odnośnik do komentarza
Gość Lukasz87NSZ

Przed tym kiedy wpadłem na ten pomysł czułem się osłabiony i apatyczny spałem w ciągu dnia piłem dużo kawy i nadal spałem bladosci itp ewa mówiła że źle wyglądam mislałem ze to anemia lub cukrzyca ale nie pomislalem ze tak samo hujowo czułem bedac z moją byłą zanim wpadłem na tem pomysł z HIV po tem odczucia w przełykaniu śliny ze mam trudności to było wyraźnie czułem na dolnym odcinku przełyku I wymyślanie ze to węzły chłone

Odnośnik do komentarza

Lukasz87NSZ, podejrzewam, że nie masz żadnego HIV, co raczej nerwicę, stąd natrętne myśli dotyczące możliwości bycia zarażonym, które wzięły się ni stąd, ni zowąd. Oczywiście dla pewności możesz zrobić sobie testy na HIV, tym bardziej, jeżeli wcześniej uprawiałeś seks bez zabezpieczenia z wieloma kobietami. Będziesz po prostu spokojniejszy. Jeśli już jednak zrobisz te testy, wynik wyjdzie negatywny, a obsesje, wątpliwości i lęki nie miną, to radzę skonsultować się z psychologiem lub psychiatrą. Być może jest to nerwica natręctw. Diagnozy jednak wirtualnie nie postawię. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...