Skocz do zawartości
Forum

Samobójstwo z powodu okłamania dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Widać ,że jesteś bardzo młody,skoro masz takie głupie myśli,
przekonałeś się ,że kłamstwo ma krótkie nóżki...,
może dziewczyna czy wybaczy..,

chyba ,że założyła sobie ,że musi mieć prawiczka...,ale teraz to też nie ma znaczenia ,bo ona nie jest już dziewicą,w każdym razie bardzo zabolało ją to oszustwo i nie ma się czemu dziwić,
tylko od niej zależy czy Ci wybaczy,jeśli kocha, podejrzewam,że wybaczy ,jeśli nie ,to i tak ten związek nie ma sensu,daj jej czas...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Oczy Twoje

z takiego powodu chcesz się zabić? I co tym osiągniesz? Przebaczenie jej? próbę poprawy relacji z nią? Nie nic tym nie osiagniesz bo już Cię nie będzie.... zastanów się nad tym. Skłamałeś i dziewczyna ma prawo być zła, kłamiąc chyba zdawałeś sobie z tego sprawę?

Odnośnik do komentarza

Jestem już kilka dni w dołku, nie wiem co już mam robić.
Zależy mi na dziewczynie, już dużo zrobiliśmy co nie potrzebne(seks). Dowiedziałem się ostatnio, że będzie szła do psychiatry bo kiedyś tam facet jej mamy jej coś wpajał nie mogę pisać o tym ...
A problem jest w tym, że ona nie wie czego chce, jak mi powiedziała to mówi, że chce trochę tego trochę tamtego. czyli chce tak jakby trochę mnie, trochę byłego i jeszcze dalszego byłego. A ja nie wiem już sam co robić by była ze mną i żeby wiedziała, czego chce. Chce dać jej takie szczęście, dlatego raz myślę czy to zakończyć, czy dalej trwać i się męczyć, czy dać jej spokój i zobaczyć czy będzie się tym interesowała. Proszę o pomoc, może wy mi pomożecie.
PS. dodam że mam myśli samobójcze.

Odnośnik do komentarza

Samobójstwoo96

Dowiedziałem się ostatnio, że będzie szła do psychiatry bo kiedyś tam facet jej mamy jej coś wpajał nie mogę pisać o tym ... .

Jeśli to coś poważnego, wiąże się z jakąś dużą krzywdą to może rzeczywiście mieć teraz problemy ze sobą i przez to nie wiedzieć czego chce. Daj jej czas, i wolną rękę, żeby nie byłą pod presją ale też widziała, że to co będzie z Wami zależy też od niej a nie tylko od Ciebie. Tym bardziej że tamto Twoje kłamstwo wcale nie było jakąś wielką sprawą, jeśli wcześniej mówiłeś jej prawdę, w tym przypadku można zrozumieć dlaczego to zrobiłeś, a rozmowy o wcześniejszych doświadczeniach z seksem w ogóle nie mają sensu moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...