Skocz do zawartości
Forum

Kurzajka na palcu a palcówka


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko czy jezeli mam kurzajke nie brodawke . i jezeli zrobi sie palcowke dziewczynie to zostaje ona zarazona kurzajka ale w pochwie ?? patrzac dalej wikipedia okresla to kurzajke jako hpv 1 . ale tez ta kurzajka jest dziwna kurzajka sie rozsiewa . a do tej pory w domu nikt nie zlapal ode mnie ani pracy ani sie nie rozsiewa bo ciele . nosicielem.hpv raczej nie bede bo nigdy nie mialem kontaktu seksualnego wiec szanse sa.nikle ale ci z ta kurzajka . bo czytam.tu o jakis klykcinach itp. i teraz mam takie klina ze zarazilem ja jakis syfem prosze o jakas odpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Gość mateusz250

no tak ale hpv 6 i 11 jest tylko droga plciowa kurzajka i brodawka . tylko ze kurzajki sie roznisza po ciele a to cos jest juz dlugo , no glupi jestem olalem to kupilem w aptece takie cos na wzor lakieru do paznokci . chodzi mi czy dziewczynie cos grozi

Odnośnik do komentarza
Gość mateusz250

czyli majac kurzajke mam wirusa . ok . zgadzam sie ale czy ona przez to moze dostac klykciny ??? no ale z wiki wynika ze to hpv 1 wiec to jest niskiego ryzyka . hvp 6 i 11 prowadza do klykcin a pozostaje sa wysokoogenne ktore moga moga wywolac raka szyjki macicy

Odnośnik do komentarza
Gość mateusz 250

czyli klykcin nie dostanie ??? to co moze dostac ode mnie ??? majac kurzajke hpv 1?? tak to wiki okresla , wydaje mi sie ze przy krwi robia na toi test bo jakby nie robili a ludzie by klamali przy ankiecie to wiesz ile by bylo zarazonych

Odnośnik do komentarza

Wtrące się do tej Waszej dyskusji. Tylko zapytam.... usilnie czekasz na odp na swoje pytania a dlaczego nie chcesz isc do lekarza i sie tego pozbyc a przy okazji zadac ewnetulanie te wszystkie pytania?To by byla najbardziej fachowa odp niz tutaj na forum.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Kurzajki można się pozbyć ,ale wirus zostanie...,
nie wiem czy te wirusy się mutują,z logiki wynika,że skoro ma się wirus x to można zarazić wirusem x a nie y,pewnie to końca nie jest zbadane ,skąd namnożyło się tyle tych wirusów
ale dokładnie to lekarza musisz zapytać,

nie wydaje mi się ,żeby robili badania krwi na wszystkie wirusy hpv ,jak jest ich ponad 1oo i nie wiem czy je w ogóle da się wybadać z krwi,w necie nie można znaleźć konkretnej odpowiedzi ,a z tego co wyczytałam to wirus hpv nie jest przeciwwskazaniem do krwiodawstwa.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Na pewno jest różnica czy do apteki czy do lekarza,w aptece nie kupisz np.ciekłego azotu i sam sobie nie wypalisz.

Wiele osób tu się zwraca z błahymi sprawami,mają prawo ,ale nikt nie ma obowiązku odpowiadania,

jest też wiele spraw gdzie lekarz rozkłada ręce, a ktoś z forumowiczów pomoże,różnie to bywa...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...