Skocz do zawartości
Forum

Co oznacza sen ze zmarłą mamą?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałabym wiedzieć co oznacza sen mojej zmarłej mamy. Nie dawno zmarła moja mama, bardzo to przeżyłam. Tydzień po śmierci mojej mamy śniła mi się mama,brat i ojczym to było w domu u babci. Mama wzięła dość duży kawałek szkła i mnie nim rzuciła okaleczając mnie w nogę. Rzuciła także w mojego brata ale nie skaleczyła go. Potem mój ojczym był odwrócony plecami do mamy i nie wbijając szła w plecy zrobiła krzyż i coś mówiła ale nie wyraźnie wiec nie słyszałam co mówiła, i to tyle. Proszę o pomoc co mógł oznaczać ten sen. Z góry Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Gość wioleciaww

Ja wierzę, że ludzie zmarli, którzy się śnią, mają coś do przekazania. Moja mama dużo razy mi opowiadała jak śniła jej się babcia albo kolega, który w śnie pokazał gdzie jest pochowany, a kiedy mama tam pojechała okazało się prawdą. Rzeczywiście może to być straszne,ale to prawda. Myślę, że mama próbowała ci coś przekazać. Nie znam Ciebie ani twojej przyszłości. Zastanów się czy twoja mama po swojej śmierci nie dowiedziała się o jakiś rzeczach, które może kiedy żyła ty ukrywałas, a ona chce teraz pokazać jak się zawiodła. Albo potrzebuje twojej modlitwy.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Na łapu capu powiedziałabym, że przekaz jest abyście nie chodzili do domu babci?
Babcia żyje? Jak wyglądają Wasze relacje z ojczymem, a jak wyglądały gdy mama żyła? Czy mama się babcią opiekowała, jak wyglądały ich relacje i jak wyglądają Wasze?
Z drugiej strony krew to rodzina, więzi krwi, więc może mama przypomina Tobie i bratu abyście sie trzymali razem i może byli lepsi dla ojczyma.
Musiałabyś coś więcej opowiedzieć o sobie i rodzinie, żeby ktoś tutaj mógł coś powiedzieć z sensem, bo tak to takie szukanie jak we mgle.
A byliście ostatnio u niej na grobie, modliliście się? Może warto z księdzem porozmawiać jak masz taką możliwość.

Odnośnik do komentarza

Mariolce, rozumiem, że jak większość ludzi również i Ty przejawiasz potrzebę znalezienia sensu dla swojego snu - tym bardziej, że ten sen dotyczył niedawno zmarłej matki. Ja jestem ostrożna w interpretowaniu snów, bo myślę, że to jest mało naukowe. Tak naprawdę każdy subiektywnie może zauważyć w jednym i tym samym śnie kilka różnych obrazów, sensów, interpretacji. Możliwe, że ten sens jest jakąś reakcją na to, co ostatnio mocno przeżyłaś, czyli właśnie na stratę matki. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Witaj Mariolce :)

Sen to tylko sen - nie dopatruj się niczego więcej, bo prędzej od zmysłów odejdziesz niż dojdziesz sensu.
Skoro Twoja Mama niedawno zmarła to normalne, że Ci się śni. Mnie takie sny nawiedzały przez około 5 lat. Żaden z tych snów, a było ich dość sporo nie był przekazem z zaświatów. Tak po prostu odreagowujemy.

Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...