Skocz do zawartości
Forum

Czy to mały zboczeniec?


Gość kasia366

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakieś 2 tyg.temu gdy wracałam do domu szedł za mną jakiś chłopak na pewno nie był pełnoletni miał ok.15 lat moze troszkę więcej obserwował mnie przez całą drogę nie byłam jakoś wyzwalająco ubrana miałam na sobie skórzaną spódnice do kolan i buty na płaskim obcasie w pewnym momencie pomyślałam sobie że nie mam się czego bać jestem od niego dużo starsza mam 32 lata gdy się odważyłam zatrzymać on się też zatrzymał był jakieś 20 m. za mną gdy się cofnełam i poszłam za nim on zaczął uciekać pomyślałam sobie ze nie będe za nim biegła ale zauważyłam że on się przewrócił szybko podbiegłam do niego przkucnełam nad nim i zapytałam się o co mu chodzi on wtedy zaczął wymachiwać nogami i mówił żebym go puściła denerwowało mnie to że wymachuje tymi nogami bo powoli zaczął mnie kopać musiała bym na nim usiąśc ale dałam sobie spokój nastraszyłam go tylko że dowiem się gdzie mieszka i powiem co on robi jego rodzicom później go puściłam a on wstał i szybko uciekł z płaczem a gdy na drugi dzień opowiedziałam to znajomym w pracy co mnie spotkało usłyszałam różne komentarze.

Odnośnik do komentarza
Gość Hydra z Bagien

kasia366

nie wiem, skąd przyszedł Ci do głowy pomysł na tytuł "mały zboczeniec".......
z podanego przez Ciebie opisu zdarzenia dla mnie póki co wynika tylko i wyłącznie, że zdrowo wystraszyłaś nastolatka ..... hmm .....
i w sumie tylko tyle

Odnośnik do komentarza
Gość Hydra z Bagien

~kasia366
Ja wystraszyłam nastolatka czy on mnie wystraszył przeczytaj dobrze co napisałam on za mną łaził miałam prawo się przestraszyć ja wiem co mu chodziło po głowie

przeczytała bardzo dokładnie i poza tym, że za Tobą szedł ( a może tylko w tym samym kierunku ), to niczego innego się nie dopatrzyłam !

Odnośnik do komentarza

dobra ok. szedł za mną powiedzmy ze szedł w tym samym kierunku tylko dlaczego jak sie zatrzymałam i wróciłam się w jego kierunku to zaczął uciekać chyba normalny człowiek szedł dalej swoją drogą a on uciekał więc się pytam dlaczego uciekał??????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...