Skocz do zawartości
Forum

Petting pod koniec okresu a zajście w ciążę


Gość edcftt

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatniej nocy trochę z chłopakiem pieściliśmy się. On mi robił "palcówke", a ja się jego penisem bawiłam. w pewnym momencie dostał wytrysku, puściłam jego penisa, a on coś przy nim robił. Zostawił go, przytulił mnie na jakieś 2 minuty i znowu mi robił "palcówkę". Rąk nie wycierał (chyba że o moją koszulkę jak mnie przytulał), boje się że mogłam zajść w ciąże. Wtedy mi się okres kończył, jeszcze na następny dzień miałam trochę okresu. Teraz mam dziwne uczucie w brzuchu, jak by mnie bolał, ale mnie nie boli...

Odnośnik do komentarza

edcftt, podejrzewam, że nie jesteś w ciąży, o co najbardziej się obawiasz, ale rzeczywiście tego typu pieszczoty są niebezpieczne i niehigieniczne. Dyskomfort, jaki odczuwasz, może wynikać np. z rozwoju bakterii w Twoich drogach rodnych, które zostały wprowadzone za pomocą palców Twojego chłopaka. Doraźnie można zastosować leki dopochwowe w celu przywrócenia lub uzupełnienia prawidłowej flory bakteryjnej pochwy, dostępne bez recepty w aptece, np. Lactovaginal. Jeżeli dolegliwości nadal będą trwały, należy skonsultować się z lekarzem ginekologiem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...