Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina19901

witam,
od poczatku roku mam cykl-30,30,28,32,26,28,28,30.
18sierpnia mialam miesiaczke 5dni.17wrzesnia moj okrestwal 4dni,piaty i szosty-plamienie. 27wrzesnia(11dzien cyklu) partner dotknal niezabezpieczonym penisem mojego wejscia do pochy(mialam nogi rozstawione) wczesniej czulamjego prejakulat na dloniach,w danym momencie nie wiem czy byl mokry. ja natomiast bylam,dotkniexcietrwalo max2-3sek.Nastepnie poszlam sie umyc chusteczkami z mlekiem kwasowym i goraca woda dla higieny.Chwile pozniej odbylismy pelen stosunek z prezerwatywa.Czy jest mozliwosc,ze przez ten bliski kontakt moze dojsc do zaplodnienia?

Odnośnik do komentarza

Witam.. 13 lipca kochałam się z moim chłopakiem był to nasz pierwszy raz bez zabezpieczenia ( co było głupota ) .. nie trwało to dłużej niż 3-4 minuty z powodu bólu jaki odczuwałam... chłopak nie skończył to chyba wiadome.. miałam okres już 2 razy i był normalny i obfity.. teraz spoznia mi sie juz 5 dzień.. nie wiem co mam robić.. niby nie jest możliwy okres w ciąży ale niektóre kobiety miały.. czy myślicie że przez ten płyn przed wytryskiem mogłabym być w ciąży ? nie wiem co mam myśleć strasznie nie boje.. ciąge czuje jakby mi brzuch urósł a raczej napewno urósł .. czy jest jakaś sznasa na ciąże ? strasznie sie boje...PROSZE O POMOC!

Odnośnik do komentarza

Witam, ostatnią miesiączke miałam 16 sierpnia (17 sierpnia czyli 2 dnia cyklu był niezabezpieczony stosunek), w terminie spodziewanej miesiączki czyli 16 września wykonałam beta hcg wynik <0.1, następnego dnia dostałam okres jednak był on słabszy (byłam w tym czasie przeziębiona i dodatkowo zestresowana) po tygodniu od tej miesiączki czyli 23 września wykonałam powtórnie beta hcg wynik <0.1 oraz 1 października wynik taki sam, 2 października (czyli na początku 7 tygodnia od sierpniowej miesiączki)byłam u lekarza który zrobił mi usg dopochwowe i stwierdził że ciąży nie ma że są tam jakieś pęcherzyki ale to norma więc moje pytanie brzmi czy te 3 badania beta hcg nie zostały wykonane za wcześnie i czy są w 100% wiarygodne? czy lekarz mógł nie zobaczyć czegoś na usg jeszcze? proszę o odpowiedź bardzo się denerwuje że mogę być w ciąży...:(..

Odnośnik do komentarza

Witam. Niedawno uprawialiśmy z chłopakiem petting. On był w ubraniu, ja bez. Czy jest możliwość zajścia w ciążę, jeżeli przez chwilkę dotkął swojego członka (tak mi się wydaje) a potem dotykał moich warg sromowych, bez wkładania palców w głąb pochwy? Dodam że wytrysku nie było. Boję się bardzo, za test jest jeszcze za wcześnie dlatego zadaję pytanie tutaj. Czy jest szansa na ciążę i jak duża jest to szansa?

Odnośnik do komentarza

Mam 23 lata, moj ckl zwykle trwał 28 dni, aczkolwiek ostatnio możliwe byly przesunięci dwa trzy dni do przodu. Ostatni okres dostałam 20 wrzesnia i trwał do 27. 5 i 6 pazdziernika uprawiałam petting w bieliżnie bez wytrysku i bez współżycia, nastepnie 10 pazdziernika dostałam brązowe plamienia z krwią trwało to do 14 pazdziernika. Już świruje normalnie zrobiłam test ciążowy 22 pazdziernika wyszedł negatywnie. Czy ja mogę być w ciąży? Dodam,ze cwicze codziennie staram sie jesc regularnie, ale niskokalorycznie waze 52 kg przy wzroscie 163 cm. Zauważyłam także zółtawy jakby śluz, a piersi jakby napęczniałe tak jak przed okresem.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam straszny problem. Nie współżyję jeszcze z moim chłopakiem, przymierzamy się do tego, żeby oswoić się ze sobą często uprawiamy petting. Zdarzało się, że pieściłam go aż do wytrysku, później on mnie. Zawsze najpierw był się umyć. Czy jest możliwe, że mimo umycia rąk została mu sperma na palcach i wprowadził ją do pochwy?

Nie spodziewałabym się w życiu, że po takim czymś mogłabym być w ciąży. Teraz jednak już o 4 dni spóźnia mi się okres, chociaż jak dotąd miałam zawsze regularny, co do dnia. Dodam, że mam typowe objawy dla zbliżającego się okresu już od ponad tygodnia.

Odnośnik do komentarza

~karira
Witam, mam straszny problem. Nie współżyję jeszcze z moim chłopakiem, przymierzamy się do tego, żeby oswoić się ze sobą często uprawiamy petting. Zdarzało się, że pieściłam go aż do wytrysku, później on mnie. Zawsze najpierw był się umyć. Czy jest możliwe, że mimo umycia rąk została mu sperma na palcach i wprowadził ją do pochwy?

Nie spodziewałabym się w życiu, że po takim czymś mogłabym być w ciąży. Teraz jednak już o 4 dni spóźnia mi się okres, chociaż jak dotąd miałam zawsze regularny, co do dnia. Dodam, że mam typowe objawy dla zbliżającego się okresu już od ponad tygodnia.

Mydło, woda z kranu skutecznie zabijają plemniki więc nie sądzę abyś zaszła w ciążę :D

Odnośnik do komentarza

Komercha
~karira
Witam, mam straszny problem. Nie współżyję jeszcze z moim chłopakiem, przymierzamy się do tego, żeby oswoić się ze sobą często uprawiamy petting. Zdarzało się, że pieściłam go aż do wytrysku, później on mnie. Zawsze najpierw był się umyć. Czy jest możliwe, że mimo umycia rąk została mu sperma na palcach i wprowadził ją do pochwy?

Nie spodziewałabym się w życiu, że po takim czymś mogłabym być w ciąży. Teraz jednak już o 4 dni spóźnia mi się okres, chociaż jak dotąd miałam zawsze regularny, co do dnia. Dodam, że mam typowe objawy dla zbliżającego się okresu już od ponad tygodnia.

Mydło, woda z kranu skutecznie zabijają plemniki więc nie sądzę abyś zaszła w ciążę :D

Ale czasem się zdarza że jakieś plemniki przeżyją bo źle ręce umył i oto możesz mieć duży problem gdyż Chemia zawarta w mydle mogła doprowadzić do mutacji spermy która się staje bardzo agresywna. Niechce cię denerwować ale możesz być w ciąży i urodzisz Jeti.
Idz lepjej do lekarza!

Odnośnik do komentarza

~ganjaaaa
Komercha
~karira
Witam, mam straszny problem. Nie współżyję jeszcze z moim chłopakiem, przymierzamy się do tego, żeby oswoić się ze sobą często uprawiamy petting. Zdarzało się, że pieściłam go aż do wytrysku, później on mnie. Zawsze najpierw był się umyć. Czy jest możliwe, że mimo umycia rąk została mu sperma na palcach i wprowadził ją do pochwy?

Nie spodziewałabym się w życiu, że po takim czymś mogłabym być w ciąży. Teraz jednak już o 4 dni spóźnia mi się okres, chociaż jak dotąd miałam zawsze regularny, co do dnia. Dodam, że mam typowe objawy dla zbliżającego się okresu już od ponad tygodnia.

Mydło, woda z kranu skutecznie zabijają plemniki więc nie sądzę abyś zaszła w ciążę :D

Ale czasem się zdarza że jakieś plemniki przeżyją bo źle ręce umył i oto możesz mieć duży problem gdyż Chemia zawarta w mydle mogła doprowadzić do mutacji spermy która się staje bardzo agresywna. Niechce cię denerwować ale możesz być w ciąży i urodzisz Jeti.
Idz lepjej do lekarza!

Jeti :D ale na poważnie rzecz biorąc to autorka postu nie ma co się martwić, tak jak pisze Komercha chemia skutecznie zabija plemniki

Odnośnik do komentarza

Witam

Zaczne od poczatku. 7 wrzesnia piescilam sie z chlopakiem. Robilam mu handjoba, on mi palcowke. Problem w tym, ze w pewnym momencie sie "poprawil", wiec istnieje mozliwosc, ze dotknal preejakulatu. Potem robil mi palcowke. Jestesmy prawie pewni, ze musial sie o cos wytrzec - moje spodnie, bluzka, koc cokolwiek. Przy wytrysku, mowi, ze jest pewien, ze nic sie nie dzialo. Po tym zajsciu mialam chyba normalna owulacje i okres dostalam 1 pazdziernika. Skonczyl mi sie 8 pazdziernika. Potem chyba mialam owulacje (mialam bardzo duzo sluzu) i nastepny okres dostalam 6 listopada, a skonczyl sie 11. Teraz powinnam miec owulacje. Mam krwawienia, ktore po oddaniu moczu przypominaja koncowke okresu (takie juz ostatnie podrygi). Na bieliznie wygladaja jak plamienia. Sa tez grudki, ktore da sie rozmazac, sluzu raczej tam nie ma. Takie cos trwa juz 4 dzien.. Czy to moze byc np. Spowodowane stresem? Czy to ciaza? Czy to normalne? Prosze o szybka odpowiedz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj trochę poniosło mnie i moją dziewczynę, uprawialiśmy seks bez zabezpieczeń i to przez jakieś 2 godziny. Nie doszło do wytrysku, aczkolwiek martwi mnie ten preejakulat czy jak to tam się zwało. Prawdopodobnie trafiłem na dni niepłodne (stwierdzam to na podstawie śluzu: bardzo gęsty, białej barwy). Jakie jest prawdopodobieństwo, że może coś z tej sytuacji wyniknąć? Wiem, że takich tematów były setki, ale w żadnym nie ma konkretnej odpowiedzi, zdania są podzielone. Dlatego proszę o wypowiedzi tylko doświadczonych forumowiczów i ekspertów. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość mateusz123123

Witam, niecały miesiąc temu uprawialiśmy z dziewczyną petting, ona dotykała mojego członka, nie doszło do wytrysku, jednak możliwe że miała na ręce płyn preejakulacyjny, po czym dotykała się w okolicach pochwy, jakie jest prawdopodobieństwo że może być w ciąży i czy w ogóle takie jest?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...