Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ew...95

Witam

Dnia 2.03.2013 wraz z chlopakiem uprawialam petting. Oboje nie mamy pewnosci ale była sytuacja w ktorej on ocierał swoim penisem po mojej bieliznie(stringach) z okolicach pochwy. Ostatni okres mialam 21.02 za to od wczoraj pojawił się u mnie gesty biały sluz z dosc sporych ilosciach co to moze znaczyc ? Czy choc niewielka ilosc wydzieliny wydobywajacej się z penisa podczas podniecenia w tym czasie mojego cyklu mogla spowodowac zapłodnienie?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaniepokojona234

Witam

Dnia 2.03.2013 wraz z chlopakiem uprawialam petting. Oboje nie mamy pewnosci ale była sytuacja w ktorej on ocierał swoim penisem po mojej bieliznie(stringach) z okolicach pochwy. Ostatni okres mialam 21.02 za to od wczoraj pojawił się u mnie gesty biały sluz z dosc sporych ilosciach co to moze znaczyc ? Czy choc niewielka ilosc wydzieliny wydobywajacej się z penisa podczas podniecenia w tym czasie mojego cyklu mogla spowodowac zapłodnienie?

Odnośnik do komentarza
Gość Gracja333

Witam,
Zdecydowałam się napisać, gdyż w żadnym z tematów nie znalazłam satysfakcjonującej odpowiedzi. 1 stycznia doszło do zbliżenia z moim chłopakiem, nie uprawialiśmy seksu, ale istnieje prawdopodobieństwo, że trochę płynu ejakuacyjnego mogło dostać się do pochwy - miałam wtedy dni płodne. Okres dostałam 16, czyli w spodziewanym terminie, jednak już 1 lutego dostałam kolejny okres, a dodam, że miesiączki mam raczej regularne. Kolejny termin miesiączki miał wypaść na 3 marca, ale niestety dalej się nie pojawił. Od tygodnia mam objawy takie jak ból podbrzusza, nudności, troszkę wrażliwe piersi oraz infekcję, której towarzyszy biały, gęsty śluz. Dodam, że mam teraz bardzo dużo stresu. Czy powinnam się czymś martwić czy opóźnienie okresu może mieć inne przyczyny niż ciąża? Proszę bardzo o odpowiedź. Jestem młodą osobą i przyznam, że jeszcze nie wszystko jest dla mnie jasne.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Gość EhemEhem

Pieściliśmy się z chłopakiem. Pocierałam jego penisem o swoją łechtaczkę. Boję się, że mogło dojść do wytrysku, tylko tego nie poczuliśmy. Zauważył, że śluz, który był na łechtaczce jest lepki. Od razu dokładnie się umyłam. Wspomnę, że wcześniej doszedł i tego nie poczuł. Miał delikatny początek wytrysku. Jestem dziewicą i nigdy nie uprawialiśmy seksu. Chodzi o to, że mam naruszoną błonę. Jest w niej dość duży otwór, który został zrobiony przez palec właśnie w trakcie zabawy. Czy mogło dojść do zapłodnienia ? Wiem, że to może wydawać się śmieszne. Ale wolę się upewnić. I byłabym wdzięczna za odpowiedź. Dość szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość ma...ka

witam,
mam nastepujacy problem
1 stycznia uprawaialm peeting. doszlo do wytrysku jednak nie bezposrednio na moje cialo. mam jednak watpliwosci ze sperma mogl dostac sie do srodka byl to w zasadzie 1 dzien miesiaczki (brazowe plamienie). moje cykle sa bardzo nieregularne i dlugie(mam juz dziecko 2 letnie)
wykonalam test ciazowy po 2tygodniach wyszedl negatywny. nastepny powtorzylam za kilka dni rowniez negatywny. 23 stycznia udalam sie do lekarza poniewaz zauwazylam ze piersi sa wieksze i ze cos z nich wyplywa. dr powiedziala ze nie moze nic ustalic tak wczesnie.
wiec ok 3 lutego udalam sie do innego lekarza enodmetrium mialam 23 mm wiec ogormne kazal wykonac badanie hcg wykonalam jedno wynosilo 0.43 nastepne za 3 dni wynosilo 0.42. jednak to nie dawalo mi spokoju. ponmownie udalam sie ok po tym ok 7 lutego dostalam skapej miesiaczki. minela a obwodki wokol mych piersi zbrazowialy. po miesiaczce ok 14 wykonalam znowu beta hcg wyszlo 2.35 przestraszylam sie i znow udalam sie do ginekologa ktory powiedzial ze ciazy nie ma. 26 lutegp wykonalam hcg wyszlo0.65 i 5 marca udalam sie do ginekologa i znow powiedzial ze ciazy nie ma. do czego zmierzam. - czy to juz pewne ze nie jestem w ciazy a pytam bo mam nastepujace objawy
rano jest mi niedobrze, mam kolatanie serca, caly czas mam wrazenie ze zemdleje kreci mi sie w glowie jest mi zimno i gorace poty mnie oblewaja. piersi mi sie powiekszyly bola mie zeby, podbrzusze, nerki krzyz, i mam wrazenie jakby to byla zgaga. bardzo prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość Nefrete

EhemEhem
Błóna dziewicza nie ma tu nic do gadania. Jesli Twój chłopak miał wytrysk i sperma została wprowadzona do pochwy ( nie łechtaczki, pochwy) to jest szansa na ciażę. Radzę zrobić test 14 dni od tego zdarzenia, wtedy wynik jest wiarygodny.

Adriano
Nie ma szans na ciążę :)

Odnośnik do komentarza

Mam 15 lat. Bylam tydzien po miesiaczce. Chlopak dwa razy wlozyl mi palec w lechtaczke. Ocieral swoj penis o moja lechtaczke jednak nie doszedl do orgazmu. Okres spoznia mi sie dwa dni czy moglam zajsc w ciaze? Prosze o odpowiedzi bo bardzo sie denerwujemy. Dziekuje

Odnośnik do komentarza

Witam,
Piszę z problemem, ja i mój chłopak uprawialiśmy petting. Ja miałam na sobie majtki(nie skąpe) natomiast mój chłopak miał na sobie bokserki oraz cienkie spodenki. Po całym zajściu zobaczyłam u siebie na majtkach mokrą plamę. Była to sperma mojego chłopaka. Więc moje pytanie brzmi: Czy plemniki mogą przedostać się przez ubrania? Czy zostają one na pierwszej warstwie materiału? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

2 tyg temu próbowaliśmy stosunku z moim chłopakiem do penetracji nie doszło ( chłopak nie mógł trafić do pochwy) lecz w prezerwatywie miał niewielka ilość płynu , zdjął ją i po 2 godzinach wlożył mi palce do pochwy , były to dni niepłodne po 5 dniach dostałam okres mniej wiecej dzień wcześniej . Od tego momentu boli mnie brzuch , kuje prawa pierś i mam skurcze nóg . Czy to objawy ciązy czy braku np potasu magnezu?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry ;)

A więc tak..
Ostatnią miesiączkę dostałam 23.02. i trwała ona do 28.2 okres dostaję średnio co 3o dni. Jestem dziewicą.
W piątek (tj. o8.o3) pieściłam się z moim chłopakiem rękami.
On dotykał mojej pochwy oraz wkładał palce. Ja pieściłam jego członka. W pewnym momencie powiedział, że zaraz dojdzie.. pomógł sobie sam ręką i spuścił się w chusteczkę. Wytarł członka i dalej się bawiliśmy. Nie chciałam, żeby od razu mnie dotykał, więc przytrzymałam mu chwilę rękę, jednak jakimś cudem mnie dotknął tzn. otarł się ręką o moje narządy.
Czy jest taka możliwość, że plemniki dostały się do pochwy ?

Następnego dnia (tj. 9.03) znów się pieściliśmy. Kilka razy kiedy czuł, że może dojść kazał mi na chwilę przestać i nie doszło do żadnego wytrysku.
Dotykał swoim członkiem moich narządów oraz włożył go na chwilę do pochwy. Jednak nie głęboko, bo mnie bolało. Wydawało mi się, że członek był suchy, jednak nie jestem pewna czy nie było na nim preejakulatu. Wytrysku na pewno nie było.
To były chyba moje dni płodne.
Naczytałam się różnych opowiadań na forum i teraz się strasznie denerwuję :( Wiem, że nie stosując prezerwatywy postąpiliśmy nieodpowiedzialnie..
Chłopak mówi, że niepotrzebnie się martwię. Jest rozsądnym chłopakiem i wiem, że mogę mu ufać.
Jednak mimo wszystko ciągle dręczy mnie myśl czy nie zaszłam w ciążę ;c
Dodam jeszcze, że w te dni wydobywał się z mojej pochwy śluz jednak podczas naszych zabawach odczuwałam ''suchość''
Na dzień dzisiejszy nadal wydobywa się śluz. Jest przeźroczysty i jeżeli go wzięłam na palce to się ciągnął..

czy mogłam zajść w ciążę ?

przepraszam, że tak się rozpisałam :)
będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Witam,
dostałam okres 24.02 trwał on jakoś 5 dni. Po czym uprawiałam petting z chłopakiem jakoś 2-6.02 teraz nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć, ale w tych dniach. 2 razy doszło do sytuacji, ze ocieralismy się o siebie w majtkach (był na nich prejekulat). Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę i czy prejekulat mógł się dostać jakimś cudem do pochwy? Dodam jeszcze, ze 9.02 miałam jakiś dziwny brązowy śluz, a nigdy nie miałam czegoś takiego wcześniej. Do tego od wczoraj mam nabrzmiałe piersi i to trochę za wcześnie chyba na okres zawsze mam w okolicach 21-24. Chyba, ze dostane wczesniej. Sama juz nie wiem.. Bardzo się martwię, proszę o pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Gość michalinio

witam, ostatnio z moją dziewczyną pieściliśmy się i stąd moje pytanie, czy gdy doszedłem na rękę a potem dokładnie wytarłem ją chusteczką, a następnie za 5-10 minut zacząłem tą ręką penetrować jej pochwe to jest jakieś ryzyko zajścia w ciążę? Dodam że to było temperaturze pokojowej. Czekam na szybką pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam chciałbym sie dowiedzieć jakie sa szanse na zajscie w ciaże wczoraj pocierałem penisem o jej pochwe dotykalem warg sromowych ale nie wszedłem w nia penis był suchy nie doszło do wytrysku w trakcie ani przed i po cykle ma 28 dniowe ostania miesiaczka 06.03 .2013 a do incydentu doszło 16.03.2013 sa to jej dni plodne . Wiem że sznasesa zerowe ale chciałbym sie upewnić z góry dziekuje .

Odnośnik do komentarza

Mam 17 lat , juz wczesniej przed Feriami spoznial Mi Sie okres Jakies 2 tygodnie z "hakiem", przyjechal do Mnie moj Chlopak , oddalismy sie chwili, uprawialismy petting, gdy dochodzil Scisnal swojego czlonka, i kontynuowal reka nie jestem Pewna czy czasem Nie ta Sama.. minal juz od tego zdarzenia ponad misiac i nadal Nie mam okresu .. czy jest prawdopodobienstwo abym zaszla w Ciaze ? Jak Nie , to czemu Nie mam miesiaczki?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...