Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

~emka5024
Witam.
W sobotę 15.06 uprawiałam z chłopakiem petting, po czym skończył mi na brzuchu oraz nodze. Od poniedziałku 17.06, aż do dziś mnie mdli, raz wymiotowałam, boli mnie głowa, oraz ostatnio zaczęły mnie boleć piersi.. trwa to do dziś. Ostatnia miesiączka skończyła mi się 14.06, więc czekam na kolejną. Chciałam się spytać, czy jest jakiekolwiek prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży i czy objawy jej mogą tak szybko nastąpić. Wiele się naczytałam o tym, boję się, bo nie jestem w ogóle gotowa na dziecko, bo mam dopiero 17lat. Nie wiem, czy to moja wyobraźnia tak działa, czy inne czynniki, np. zmiana pogody itp. Proszę o odpowiedź, jestem zrozpaczona.

Z góry dziękuję.

Witaj, myśle ze te wszystkie mdłości i bóle glowy to ze stresu:) Zaplodnienie jest raczej znikome w tym wypadku gdyż nie było penetracji ani tym bardziej wytrysku do srodka. Nie masz się czym przejmować.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość anonimowy11

Witam serdecznie. Sprawa wygląda następująco. Postanowiliśmy zaszalec z dziewczyna. Poprosila mnie żebym pokazał jej jak sie masturbuję. No i doszedłem. I teraz tak pierwsze kwestia wydaje mi sie że troche poleciało na spodnie(moje, dokladniej na nogawkę) wytarłem to ręką (ciemno było nie widziałem dokładnie) potem usiedliśmy my (oczywiście ja umyłem ręce) ale po jakimś czasie znowu dotknąłem spodnie i były wilgotne w miejscu gdzie mogło znajdowac sie nasienie (po jakiś 30 minutach). Po chwili doszło do tego że wsadziłem palec serdeczny w miejsce intymne partnerki (to już po 40 minutach od samego faktu który sie przydarzył) ale wyglądało to tak że bawiłem sie łechtaczką partnerki i maksymalnie palec włożyłem do połowy drugiego opuszka (mówimy oczywiście o palcu serdecznym). Bawiliśmy sie tak przez długi czas. Moje pytanie jest oczywiście jasne czy partnerka mogła zajśc w ciąże po tym + dodam jeszcze do tego że jest dziewicą. Bardzo prosze o szybką i profesjonalną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość st...ve

Witam, od paru dni spóżnia mi się okres, bardzo się stresuję. Bolą mnie tylko piersi, ale niestety nic więcej tak jak zawsze. Tydzień temu z chłopakiem ocieraliśmy się o siebie w ubraniach, nie było wytrysku, tylko preejakulat. Czytając różne fora jestem przerażona czy to mogło jakoś przedostać się przez majtki i spowodować ciąże. Myślę, że to nie możliwe w ten sposób. Przez ten miesiąc zażywałam Skrzypovite i może to opóżnia okres. Proszę o odpowiedz specjalisty, bo już nie wiem co myśleć.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Tydzień temu uprawiałem z moją dziewczyną petting. Doszedłem na jej dłoń, jednak większość nasienia była na moich gaciach, następnie leżeliśmy koło siebie ona przetarła dłonią z nasieniem moją szyję a później (uwaga) tarliśmy swoje dłonie, tzn mieliśmy je splecione, tak że nasienie znalazło się także na mojej dłoni. Leżeliśmy tak około 10 minut, może trochę mniej, tak że dłonie mielismy już tylko lepkie, nie mokre od spermy. Później wsunąłem jej palec do pochwy po czym zwróciła mi uwagę że nie powinienem bo miałem wcześniej na palcach nasienie, i wyciągnąłem ten palec. Martwimy się teraz czy mogło dojść do zapłodnienia, co o tym wszystkim sądzicie ? Dodam też, że podczas zabawy używaliśmy żelu intymnego Durex, który zmniejszał ruchliwość plemników(tak było napisane na plakietce) i ten żel prawdopodobnie wymieszał się z moim nasieniem, do tego paliłem papierosy jakieś 3 lata, co też zmniejsza jakość spermy a dłonie mieliśmy juz tylko LEPKIE, i spermy nie było dużo na naszych dłoniach. Mimo wszystko stres jest, do testu zostało 8 dni jeszcze a okres powinien przyjść jakoś na dniach 11/12 coś takiego. Aha dziewczyna miała dni płodne w ten dziń :F Jakby nie patrzeć dziewczyna ma jakieś oznaki okresu, trądzik wyszedł, miała bóle krzyża i podbrzusza, jest senna i ma wahania nastrojów, no ale i tak siedzimy jak na szpilkach. Co sądzicie o tym przypadku, myślicie że jest duża szansa na to że doszło do zapłodnienia. Ja uważam że nie, i jej to powtażam, uspokajam i jestem z nią cały czas, nie zostawiam jej z tym samej i stresuje się tak samo jak ona. Pozdrawiam
wyvar jest teraz online Zgłoś do moderatora Edytuj lub usuń tę wiadomość

Odnośnik do komentarza
Gość smkfnvhsio

mam bardzo ważne pytanie, czy jest możliwość zajścia w ciąże bez stosunku pochwowego? niecałe 2 tygodnie uprawialiśmy z chłopakiem petting i on najpierw dotykał siebie a potem miział mnie i włożył mi palce. czy jest możliwe że w ten sposób wprowadził do mojej pochwy plemniki i czy jest możliwość zajścia w ciąże w ten sposób? dodam jeszcze że jestem dziewicą.
Dzisiaj powinnam dostać okresu ale jeszcze go nie mam i trochę się niepokoję, moje cykle są bardzo krótkie 21, a ostatnio nawet 19 dni. Piersi mam nabrzmiałe więc to może być oznaka zbliżającego się okresu prawda?

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

można tak zajść w ciążę. Jeśli na placach była sperma i od momentu jej pojawienia się do włożenia placów nie minęło zbyt wiele czasu. Fakt jest to mała szansa ale jest.
nabrzmiałe piersi mogą oznaczać zbliżający się okres.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 18 lat. Moje cykle miesiączkowe z ostatnich 4 miesięcy były różne: 32,29,29 i 25 dni dzisiaj 11 lipca powinnam dostać miesiączkę lecz nadal jej brak. Od kilku dni boli mnie najpierw lewy jajnik, raz prawy, mam uczucie jakbym za niedługo miała dostać. Mam biały śluz, co 2-3 godziny chce mi się siku, mam nieprzyjemne gazy, czuję jakby coś leciało, ale nic nie leci i piecze w pochwie. Jednak po ostatniej miesiączce wraz z chłopkiem dotykalismy sobie narządy. Była taka sytuacja chyba w dni płodne, że chłopakowi sprawiałam przyjemność ręką, dostał wytrysk, wytarł to chusteczką i wyrzucił do kosza, po chwili po jakichś 5 minutach zaczął sprawiać przyjemność mi... Moje pytanie brzmi: czy to możliwe, żeby plemniki dostały się do środka? mogły być pod jego paznokciami? czy jeszcze były żywe?

Odnośnik do komentarza

Jest taka mozliwosc. Wytarcie samą chusteczką to za mało zawsze przeciez mogł nie pozbyc sie wszystkiego. To też zalezy od tego jak Cie dotykał,czy plemniki mogły zostac wporwadzone głebiej czy nie.. trudno to okreslic.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość AniaWroclaw1990

Od kilku dni bardzo mam napuchnięte krocze, czuje się zmeczona, boli mnie brzuch, mam ogolnie zle samopoczucie. Obawiam się że jestem w ciąży mam nieregularne okresy 32, 31, 35, 28 dni ostatnią miesiaczke mialam 23.06.2013 roku a 2 lipca uprawialam petting (czyli obliczylam ze sa to dni plodne) Bardzo sie boje bo moj partner ocierał się o moją pochwe mając płyn preejakulat jednak nie doszło do włożenia penisa w pochwe. Bardzo się martwie nie planujemy narazie dziecka.Prosze o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

nie chce być nie miła, ale jeżeli macie takie objawy na przyszłość bądźcie po prostu ostrożniejsi ... bo gdy czytam to wszystko to mam wrażenie że piszą to dzieci po 15 lat..chyba uprawiając seks i gdy dojdzie do spuszczenia się (czy też pettingu spuszczenia) macie świadomość że jest ryzyko ciąży, a jeśli nie jesteście gotowi na to po prostu tego nie róbcie.

Boże widzisz a nie grzmisz :)

Odnośnik do komentarza

martusaaa
nie chce być nie miła, ale jeżeli macie takie objawy na przyszłość bądźcie po prostu ostrożniejsi ... bo gdy czytam to wszystko to mam wrażenie że piszą to dzieci po 15 lat..chyba uprawiając seks i gdy dojdzie do spuszczenia się (czy też pettingu spuszczenia) macie świadomość że jest ryzyko ciąży, a jeśli nie jesteście gotowi na to po prostu tego nie róbcie.

Masz rację najczęściej są to nastolatkowie, którzy jeszcze nie dokonca wiedzą skąd się dzieci biorą.... ale z drugiej strony kogo mają się oto pytać

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=15765305e3f9196c7.png
http://slubowisko.pl/suwaczek/2005-07-12/od-naszego-slubu-minelo-juz.png

Odnośnik do komentarza

Duszka
martusaaa
nie chce być nie miła, ale jeżeli macie takie objawy na przyszłość bądźcie po prostu ostrożniejsi ... bo gdy czytam to wszystko to mam wrażenie że piszą to dzieci po 15 lat..chyba uprawiając seks i gdy dojdzie do spuszczenia się (czy też pettingu spuszczenia) macie świadomość że jest ryzyko ciąży, a jeśli nie jesteście gotowi na to po prostu tego nie róbcie.

Masz rację najczęściej są to nastolatkowie, którzy jeszcze nie dokonca wiedzą skąd się dzieci biorą.... ale z drugiej strony kogo mają się oto pytać

Mi jakoś nie musiał nikt tego tłumaczyć. To kwestia indywidualnego myślenia.. a nawet jeśli w szkole są dodatkowe lekcje wychowania do życia w rodzinie , a po za tym internet rządzi w tych czasach. Jego teraz natolatkowie słuchają najwięcej ;-)

Boże widzisz a nie grzmisz :)

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnio uprawiałam petting z moim chłopakiem i on pocierając o moje miejsca intymne swoim członkiem (on miał majtki, ja też, jednak nie wiem czy troszeczkę mi się nie osunęły) miał orgazm. Jednak zanim doszedł odsunął się aby sperma nie znalazła się blisko mojego miejsca intymnego. Mimo to troszeczkę spermy dostało się na moje udo blisko mojego miejsca intymnego. Możliwe że troszeczkę dostało się na moje majtki. Szybko jednak, bo w ciągu ok.10 sekund pobiegłam się dokładnie wymyć. Czy jest możliwość by któryś z plemników przeżył i dostał się do mojej pochwy?

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Mam takie pytanie. Uprawiałam petting z chłopakiem podczas dni nie płodnych. Miesiączka występowała co 25 dni. Jestem dziewicą, lecz podczas pettingu dotknęłam palcami jego wydzieliny zwanej preejakulatem, po czym dotknęłam go po jakimś czasie jego palcy, które po chwili wkładał mi do pochwy, Moje pytanie brzmi, czy będę wciąży, gdyż miesiączka spóźnia mi się już 8 dni...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...