Skocz do zawartości
Forum

Blog formą terapii


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Chciałabym zaytać uczestników tego forum, co sądzą o prowadzeniu bloga, który stałby się swoistą i myślę,że dość kontrowersyjną formą "wygadania się". Oczywiście "terapeutami" byliby na tym blogu sami czytelnicy, co powoduje, że odpowiedzi mogłyby być różne. Jednak czy nie warto by spróbować, skoro ktoś pisze i uwielbia to, co robi, a chciałby mieć miejsce tylko swoje, do którego zawsze mógłby wracać i przeczytać, co na przestrzeni czasu się zmieniło? co udało mu się osiągnąć? Oczywiście, przy założeniu, że robi to z pełną świadomością, że może to przeczytać każdy. Proszę o szczere odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Gość Japiszę2222

Ja piszę bloga od paru dni, w formie terapii, wygadania się, piszę anonimowo, pod nickiem i piszę co mi na sercu leży. Uważam, że to dobry pomysł. A czego nie chcesz udostępniać możesz na blogu zapisać w formie prywatnej :D

Odnośnik do komentarza
Gość Martitta.89

Witaj Mała Mii

Moim zdaniem takowe forma terapii jest bardzo dobrym pomysłem - ale powinna być pisana anonimowo ( jak to poprzednicy zasugerowali ).

Sama będziesz miała wzgląd w, to co piszesz - a jednocześnie, będziesz wiedziała które odpowiedzi uczestników bloga pomogły Ci skorygować swoje zachowanie, tak aby czuć się lepiej.

Więc jak najbardziej Twój pomysł jest trafny - tym bardziej, że masz do tego zapał.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...